„Tom Cruise: Nákladný romantický gesto“ Pronajímá celé patro pro večeři s Hayley Atwell v Londýně

„Tom Cruise stanoví vysokou laťku s honosným romantickým gestem! 💖 Pronajímaje celé patro pro večeři s Hayley Atwell v Londýně, Cruise dokazuje, že romantika nezná hranice. Sdílejte své myšlenky na tuto velkolepou gestu lásky v komentářích níže! Pojďme společně snít nad tímto okouzlujícím okamžikem.“

Vyšly nové podrobnosti o Tomovi Cruiseovi a jeho zaujetí pro Hayley Atwell: údajně herec šel na velké délky, aby si získal přízeň svého nového zájmu o lásku, a nedávno pro ni uspořádal romantické rande v Londýně. Šedesátiletý herec si pronajal celé patro oblíbeného podniku ve městě pro soukromou večeři ve dvou. Podle The Sun Tom utratil peníze za večeři s humry a sushi, která stála 500 liber.

Zdroj řekl publikaci, že umělec působil velmi zamilovaně, visel na každém slově od Hayley. Ochranka Cruisovi se k nim připojila a zasáhla, když zaměstnanec kavárny požádal o povolení, aby mohl udělat fotku. Je zajímavé poznamenat, že herec byl velmi štědrý, dával personálu spropitné ve výši £100, než opustil místo s Hayley bočními dveřmi, kde jejich auto již čekalo u vchodu. Stojí za zmínku, že Cruise a Atwell byli poprvé společně spatřeni na večírku s přáteli. V tu chvíli zprávy naznačovaly, že hollywoodská hvězda byla „okouzlena“ jí a pár se zdál „nerozlučný“.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet