Ženich z internetově proslulé „svatby století“ čelí možnému doživotnímu trestu.

„Odhalení šokujícího důsledku internetově slavné ‚Svatby století‘! 💔 Ponořte se do poutavých detailů této příběhu, když se ženich nyní potýká s možným doživotním trestem. Sdílejte své myšlenky a reakce v komentářích níže. Pojďme společně prozkoumat tuto dechberoucí událost.“

Muž jménem Jacob LaGrone, známý díky velké a luxusní svatbě, která se stala slavnou na sociálních médiích, by mohl jít na dlouhou dobu do vězení. Je mu 29 let a má potíže za to, že údajně v Texasu střílel na tři policisty. K tomu došlo v březnu a nyní čelí vážným obviněním. Policisté z Westworth Village reagovali na hlášení o výstřelech z pistole, a tvrdí, že LaGrone na ně střílel. Obvinění tvrdí, že úmyslně hrozil, že ublíží policistům, a během útoku použil zbraň.

Jestliže bude shledán vinným, mohl by být odsouzen na velmi dlouhou dobu do vězení, možná i na zbytek života. Soud mu nabídl dohodu na 25 let ve vězení, ale není jasné, zda ji přijme. LaGrone se proslavil tím, že utratil mnoho peněz za svatbu s Madelaine Brockwayovou. Údajně utratili $59 milionů za pětidenní oslavu v Paříži ve Francii. Svatba byla mnoha nazývána „Svatbou Století“. Strávili luxusní pobyt ve Versailles, oběd v apartmá Chanel Haute Couture, večeři v pařížské opeře a dokonce i vystoupení skupiny Maroon 5.

Seznam svatebních darů, který je seznamem požadovaných dárků, obsahoval drahé položky jako figurky za 735,00 $, stříbrný servis na čaj a kávu za 2 950,00 $ a křišťálový domov motýlů za 12 500,00 $. Nevěsta, Brockway, je 27 let a vede svůj vlastní obchod ve Fort Worth. Její otec vlastní obchod s vozidly Mercedes-Benz na Floridě. Lidé, kteří pracovali na svatbě, o ní mluvili na TikToku a řekli, že bylo ctí pracovat s touto dvojicí.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet