Nancy Meyers vzpomíná na ‚nejlepší telefonát vůbec‘ od Jacka Nicholsona, když se S láskou nebo bez oslavuje 20 let.

Nancy Meyers, které je 73 let, vzpomíná na natáčení filmu „S každým rokem starší“, který brzy oslaví 20 let. Zábavná historka ze zákulisí vás rozesměje. 🎬

Nancy Meyers, která je 73 let stará, hovoří o svých vzpomínkách na natáčení filmu S láskou nebo bez, který brzy oslaví 20 let. Své zkušenosti sdílela v podcastu Hollywood Gold s moderátorkou Danielou Taplin Lundbergovou. Nancy čelila některým výzvám předtím, než začala s filmem. Představila nápad mužským vedoucím pracovníkům, ale nezdálo se, že by je zajímala příběh o dvou starších lidech, kteří se zamilují. Nakonec Amy Pascalová ze společnosti Sony Pictures dala zelenou a věci se začaly hýbat.

Předtím Nancy nedala scénář Diane Keaton a Jacku Nicholsonovi, protože chtěla zajistit, že studio je na palubě. Jakmile Sony řeklo ano, poslala jim scénář. Jack Nicholson, který právě točil jiný film, si na jeho přečtení vzal nějaký čas, ale moc se mu líbil. Když od něj Nancy dostala hovor, byl to pro ni velký okamžik. Byl okouzlující a říkal o scénáři skvělé věci. Dokonce zmínil, že by chtěl být v „smokingové komedii“, i když v tomto filmu nikdo smoking nenosí. Film, který byl uveden 12. prosince 2003, je romantická komedie s Diane Keaton jako Erica Barry a Jack Nicholsonem jako Harry Sanborn. Nejprve spolu střetávají, ale nakonec vytvoří romantickou pouto. Výkon Diane Keaton jí vynesl nominaci na Oscara.

Existuje zábavný příběh o scéně, ve které Jack Nicholson opravdu myslel, že Diane Keaton ho miluje. Nakonec se zmatl a myslel si, že to myslela vážně mimo scénář. Je to zábavný okamžik ze zákulisí filmu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet