„😍 «Paris Hilton, 43, si užívá party v „naked“ šatech bez spodního prádla!» 😮“

Paris Hilton, ikona party dívky v Hollywoodu, ohrožuje bezpečnost své rodiny poté, co ztratila značné dědictví kvůli své vášni pro noční život. Paris měla být dědičkou a měla pokračovat v dynastii hotelu Hilton, ale její rodina ji vyloučila z firmy, protože si mysleli, že své peníze promrhá na večírcích. Paris se však zdá, že se z tohoto omylu nepoučila. Nyní má dvě malé děti, přesto se stále pohybuje ve večírkové scéně.

Paris byla ve vztazích s několika nejžádanějšími mládenci v Hollywoodu, mnozí z nich jí nabídli manželství. Vypadalo to, že Paris svatbu dlouho odkládá. Její příznivci si začali být jisti, že nikdy neuvidí, jak se Paris v provázkovém šatech prochází po oltáři. Ale Paris měla pro všechny něco neočekávaného.

Společenská dáma se v roce 2021 provdala za investora Cartera Reuma. Paris prozradila, že byli dlouholetými přáteli a že zpočátku si nemyslela, že by Carter mohl být dobrým manželem. Její názor se však nakonec změnil a po roce známosti se vzali v bohaté ceremonii v Los Angeles.

Aby chránila své zdraví, pár využil náhradní matku k přivedení na svět dvou dětí loňským rokem. Nyní šestiměsíční London a roční Phoenix jsou pod Parisinou péčí. Hiltonová navštěvuje večírky i jako nová matka. Když byla nedávno spatřena fotografy, vypadala nádherně v šatech s nitěmi zlaté barvy.

Osmělost jejího outfitu, který připomínal oblečení, které nosila na začátku 2000. let, překvapila dokonce i její nejvěrnější příznivce. Zdá se, že Paris není připravena vzdát se svého charakteristického vzhledu ani po 20 letech.“

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet