😨 „Pikantní fotografie Seleny Gomez s jejím přítelem vzbudily kritiku fanoušků, kteří řekli: ‚Jen předstírá, že je šťastná!‘“ 💔

Selena Gomez prochází těžkým obdobím svého života, zvláště vzhledem k nedávnému oznámení, že její bývalý přítel Justin Bieber čeká dítě s Hailey, blogerkou a podnikatelkou. Zatímco Bieberovi zveřejňují na sociálních sítích šťastné fotografie, Selena se soustředí na nový začátek po mnoha obtížích, kterými si prošla za posledních deset let.

Gomez se potýkala s vážnými zdravotními problémy, jako je transplantace ledviny, a také s psychickými následky rozchodu s Bieberem. Selena stále bojuje se svým sebevědomím, i když se snaží znovu získat své zdraví a sebevědomí, zejména ve srovnání s Hailey, která dokáže udržovat svůj ohromující vzhled i během těhotenství.

Navzdory svým problémům se Selena snaží ukázat odolnost a aktivní účast ve veřejném životě. Chodí na mnoho akcí a nedávno oznámila, že se spřátelila se svým novým přítelem Bennym Blancem. Fanoušci mohou nyní cítit naději, protože Selena je ve vztahu poprvé po více než šesti letech.

Co si myslíte o jejich vztazích?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet