«Malá kopie své matky! 😲 Se svou 11letou dcerou se Sienna Miller objevila v Cannes!»😍

Herečka vypadala ohromující na červeném koberci v Cannes v roce 2024. V hlavní roli ve westernu Kevina Costnera „Horizons: Part 1“ byla Sienna Miller doprovázena na premiéře filmu svým přítelem Oli Greenem a jejich 11letou dcerou Marlowe. Miller přivítala svou druhou dceru s Greenem před šesti měsíci; nicméně jméno dítěte zatím neprozradila.

Na premiéře vypadala Sienna ohromující v splývavých šatech s krásnými modrými vrstvami. Charakteristický tvar šatů v barvě Niagary zdůrazňoval její štíhlé nohy, zatímco diskrétně skrýval část těla, kterou herečka chtěla po porodu ukrýt. Pokud však jde o výstřih, průsvitný materiál šifonu nechával velmi málo na představivosti.

Její odvážnější vzhled na akci Vogue v Londýně dříve v tomto roce v černé motocyklové bundě byl kontrastem k jejímu elegantnímu a ženskému vzhledu, který sladila s botami zdobenými stříbrnými kamínky.

Jedenáctiletá dcera Miller, Marlowe, byla středem pozornosti, když se směle usmívala široce, mávala hostům a pózovala pro kamery. Zdálo se, že si užívá pozornost a lesk této příležitosti. Marlowe na premiéře oblékla krátké, jemné růžové šaty s velkou květinou v pase, které zvýrazňovaly její štíhlou postavu. Působila sebejistě a stylově a mohla by se snadno stát tvůrkyní trendů na společenských akcích kromě toho, že by se věnovala modelingové kariéře.

Miller se již dříve objevila na veřejnosti po narození svého druhého dítěte. Nejprve svou těhotenství tajila až dva měsíce po porodu. Jakmile paparazzi objevili její těhotenské bříško, Miller aktivně přijala své těhotenství a často ukazovala své rostoucí břicho v stylovém oblečení. Narození hereččiny druhé dcery bylo oznámeno na začátku ledna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet