„Kdo je ta žena? 🤔 Žena, která vypadá jako jeho bývalá manželka, se objevila na veřejnosti s Willem Smithem!“ 😳

Svět byl šokován, když Jada Pinkett-Smith v říjnu minulého roku odhalila, že se rozvedla s Willem Smithem. Fanoušky ještě více překvapilo, když se dozvěděli, že pár se skutečně rozešel již v roce 2016, ale svůj rozchod celou dobu tajili. I poté, co pravda vyšla najevo, Jada a Will udržovali zdání páru, chodili spolu na akce a zveřejňovali laskavé příspěvky na sociálních sítích. Fanoušci se ptali, zda Will má hluboké city ke své bývalé manželce, nebo zda je prostě příliš slabý na to, aby to ukončil. Zdá se, že problém je jednodušší, než se zdá.

Před uvedením nejnovějšího dílu akčního filmu „Bad Guys“, ve kterém Smith hraje hlavní roli, se objevil na veřejnosti nejen sám, ale s tajemnou společnicí, kterou mnozí zpozorovali, že vypadá velmi podobně jako jeho bývalá manželka. Každý aspekt této nové přítelkyně, včetně stylu a oholené hlavy, připomínal Jadu. Fanoušci se již ptají, jaký typ žen hvězda „Muži v černém“ preferuje.

Je zajímavé, že tato žena již byla s hercem spatřena; jejich první veřejné vystoupení společně bylo v prosinci minulého roku. Protože však rozvod Smithe s matkou jeho dětí dominoval médiím, jejich přítomnost zůstala bez povšimnutí.

Nová osoba, se kterou Will tráví čas, zůstává záhadou. Navzdory mírně zaujatým názorům některých, fanoušci by byli rádi, kdyby slyšeli, že Smith možná konečně našel štěstí mimo vztah s Jadou.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet