Život a Vzhled Identických Trojčat: Dva Desetiletí Později

„Objevte poutavou cestu identických trojčat, o dvě desetiletí později! 👩‍👩‍👧‍👦 Cestujte časem, když zkoumáme pozoruhodné životy a vzhledy těchto sourozenců. Sdílejte své myšlenky na jejich úžasný příběh v komentářích níže! Pojďme oslavovat jedinečnost každého jednotlivce.“

Mít dítě je pro každou ženu speciální čas. Je to vzrušující a radostné. Ale někdy se maminky obávají toho, co by se mohlo stát a jejich stavu. To se stalo ženě v Íránu před 20 lety. Myslela si, že porodí jedno dítě, ale dostala překvapení – tři identická děvčata pojmenovaná Elnaz, Golnaz a Tanaz. Rodina byla šťastná, i když byla chudá. Rodiče dávali svým dcerám to nejlepší a podporovali jejich vzdělání.

Když dívky vyrůstaly, uvědomily si, že v Íránu není obvyklé, že by ženy pracovaly nebo se vyjadřovaly. Rozhodly se tedy přestěhovat do Londýna, aby měly lepší příležitosti. Jejich otec je finančně podporoval. V Londýně se sestry staly modelkami a pracovaly s velkými značkami, což jim přineslo dobrý příjem. Sdílejí své stylové fotografie na sociálních sítích a snaží se vypadat podobně.

I když se ještě nestaly slavnými po celém světě, sestry jsou si jisté svou úspěšnou budoucností. Oceňují podporu svých rodičů a jsou vděčné za život, který mají nyní.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet