😱 «Když přišel čas zaplatit účet, moje sestra, která mě pozvala do exkluzivní restaurace, zmizela na toaletu.» 😮

Uživatelka Redditu vzrušeně vzala svou sestru na večeři do luxusní restaurace. Scénář se neočekávaně změnil poté, co jsme měli večeři s přítelem její sestry.

Pozvání od sestry a exotická jídla: Sestra Redditorky se nedávno přestěhovala blíže k ní a pozvala ji do drahé restaurace, což ji velmi potěšilo. I přes vysokou cenu jídla šli jako rodina. Redditorka se rozhodla jít na večeři, i když sestru upozornila na náklady.

Zmizení: Po večeři sestra a její přítel zmizeli na toaletu a odešli, aniž by zaplatili účet, což Redditorku zmátlo. Když se pokoušela sestru kontaktovat, neodpovídala.

Další kroky: Pokud by se sestra nevrátila a nezaplatila účet, Redditorka pohrozila, že podá žalobu. Když sestra odmítla zaplatit, Redditorka zaplatila za sebe i za svého manžela. Když ji sestra druhý den kontaktovala a naléhala, aby zaplatila celý účet, Redditorka odmítla a připomněla jí, že nikdy nesouhlasila s tím, že zaplatí.

Reakce na Redditu: Postoj Redditorky byl chválen členy komunity, kteří označili chování její sestry za nepoctivé. Zdůraznili, že při společném stolování se obvykle náklady sdílejí, pokud se někdo dobrovolně nenabídne zaplatit celý účet.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet