😳 „Někdejší plnoštíhlá herečka Christina Aguilera, která je 43 let, ohromila fanoušky svým bolestně hubeným vzhledem po ztrátě váhy, která ji změnila nepoznatelnou!“ 🔥🤔

Známá zpěvačka Christina Aguilera za poslední měsíce ztratila váhu v neuvěřitelném tempu a podstoupila radikální proměnu. Čtyřiatřicetiletá diva, která byla dříve proslulá svou bujnou postavou, potěšila a zároveň vystrašila své obdivovatele svým novým, štíhlejším vzhledem. Aguilera nedávno vystoupila v Mexiku a s hrdostí předvedla své nově vypracované tělo, které zahrnovalo úbytek váhy o 18 kg. Sociální média byla zaplavena fotografiemi a videi z události, na kterých bylo vidět zpěvačku v ořezané červené kožené bundě s kožešinovými rukávy a kapucí a v úzkém černém a tyrkysovém overalu s botami.

Komentátoři Aguilera nový vzhled ihned pochválili, přičemž mnozí spojovali s její proměnou lék na hubnutí Ozempic, známý přípravek na hubnutí.

V diskusních sekcích se objevily odkazy na reklamní melodie léku s názvem „O-O-OZEMPIC“. Někteří lidé vyjádřili přání vyzkoušet Ozempic sami, i když mnozí se obávali možných negativních účinků. Aguilera bojovala s nadváhou dlouhá léta.

Snažila se vést zdravý životní styl, jíst vyváženou stravu a cvičit, ale po porodu svého syna Maxe v roce 2008 trpěla přibýváním na váze. I když zhubla několik kilogramů kvůli své roli ve filmu „Burlesque“ z roku 2010, i nadále kolísala ve váze kvůli osobním problémům, jako je její rozvod s hudebním skladatelem Jordanem Bratmanem.

Mnozí dietologové pochybují o tvrzení Aguilery, že její dramatické snížení váhy je důsledkem kouzelných injekcí, navzdory jejímu tvrzení, že její současná metamorfóza je důsledkem přísného stravovacího a cvičebního režimu.

Ozempic, který se většinou používá k léčbě diabetu 2. typu, se stal mezi celebritami známým díky své schopnosti ovládat hlad. Aguilera se nenechává rušit zvěstem o tom, jak zhubla, a pokračuje ve svém úsilí o zdraví a pohodu. Její proměna připomíná obtíže, kterým čelí celebrity při udržování své fyzické podoby v pozornosti veřejnosti.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet