„Překvapí vás věk tohoto páru: 😲 stali se nejmladšími prarodiči v historii!“ 🤫

Během posledních tří měsíců přijalo relativně mladé manželské duo svou novou roli jako prarodiče. Přijímají neočekávané obtíže, které vznikly, zatímco vyjadřují spokojenost s jejich novou pozicí. Jejich šestnáctiletá dcera Charmaine oznámila svou těhotenství v roce 2020.

Po dvou letech randění označila svého přítele za otce dítěte. Rodiče se rozhodli po objevení pravdy neokamžitě oslovit přítele ani jeho rodinu. Matka Jenni byla odhodlána nedopustit stejné chyby podruhé, protože si uvědomila hodnotu podpory ze strany svých blízkých poté, co se sama stala mladou matkou ve věku 17 let.

Jenni si pamatuje svou reakci na Charmininu volbu: „Řekla jsem jí, že budu po její straně bez ohledu na to, jaké rozhodnutí učiní.“ Od té chvíle se Charmaine rychle vyvíjela v budoucí matku. Isla-May, Charmainina zdravá dcerka, se narodila v létě 2021. Prarodiče jsou šťastní, že jejich dcera udělala toto rozhodnutí, a upozorňují na to, jak se Isla-May a Charmaine podobaly, když byly ve stejném věku. Richardovi je 35 let a Jenni je v současné době 34 let.

Při procházkách se však setkávají s legračními situacemi, když lidé omylem považují Isla-May za jejich dítě. Mnozí stále nalézají obtížné přijmout, že Isla May je jejich vnouče, často to vidí jako vtip, navzdory jejich vysvětlením.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet