„Two Different Body Shapes!❤️ Dvě kamarádky, jedna plus size a druhá XXS, nosí stejné plavky, aby ukázaly, že různé tvary mohou mít různé formy krásy!“ 😮

Body-shaming se stalo významným problémem v současné kultuře. Tento příspěvek vás přiměje k jinému pohledu, pokud jste stále ne přesvědčeni.

 

Dvě kamarádky, Dani Austin a Sarah Tripp, které jsou často kritizovány na sociálních médiích za to, že jsou příliš hubené, a naopak vnímány jako nezdravě přejedené, se rozhodly provést osvěžující experiment. Unavené neustálou kritikou, naplánovaly odvážné focení, které mělo položit otázku společenským standardům a podpořit přijetí vlastního těla.
 

Obě ženy předvedly své odlišné typy postav tím, že se společně vyfotily v témže bikinách. Cílem Dani a Sarah bylo prostřednictvím jejich výrazné vizuální zprávy zdůraznit hodnotu jedinečnosti a rozmanitosti.

 

Jejich sdělení je zřejmé: svět je plný různorodých typů těl, každé z nich je jedinečné a krásné svým vlastním způsobem. Podporují přijetí rozdílů, které každého z nás činí jedinečným, a respektují rozhodnutí každého.

Tím, že tyto fotografie šíří, chtějí podporovat více přátelský a inkluzivní přístup k obrazu těla. S jejich názorem, že nikdo by neměl být nucen dodržovat arbitrární normy, plně souhlasíme.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet