„Myslela jsem, že mám nádor, když začalo růst mé břicho: 😳 Nevídaný příběh padesátileté ženy, která porodila své druhé dítě!“ 😍

Padesátiletá žena z Doněcku před osmi lety porodila své druhé dítě, syna jménem Arsenij. Tatiana se zamyslela nad svou neplánovanou těhotenství a popsala, jak nejprve nemohla uvěřit, že je těhotná – myslela si, že se jí v břiše tvoří nádor – až návštěva u lékaře potvrdila, že je ve 22. týdnu těhotenství. Tatiana přivítala těhotenský zázrak navzdory svému pokročilému věku, ale její nejstarší dcera reagovala nejprve rozčileně a hrozila, že přeruší veškerý kontakt, pokud Tatiana porod provede.

Tatiana a její manžel nebyli znepokojeni pochybnostmi vyjádřenými přáteli a příbuznými a rozhodli se přijmout své novorozené dítě.

Nejstarší dcera Tatiany nakonec zmírnila svůj postoj, přivítala svoji novou sestru a poskytla jí plnou podporu.

Tatiana se nenechává ovlivnit podivnými pohledy a mylnými představami o svém vztahu s Arsenijem, protože chápe, jak jedinečné jsou její okolnosti. Tatiana, která vyrůstala v jiné generaci, je šťastná, že je znovu matkou, a cení si svého vztahu se synem.

 

Příběh Tatiany nutí k zamyšlení nad věkem a odpovědností, zároveň uznává radosti a obtíže spojené s pozdním mateřstvím.

 

Ve věku padesáti let byste uvažovali o podobné cestě?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet