„Opustila svého syna a zapomněla na jeho existenci: 💔 Příběh Barbry Streisand o jejím neúspěšném mateřství!“ 😫

Proslulá svým mimořádným talentem a jedinečnou krásou, Barbra Streisand se stala hollywoodskou legendou, která okouzlila diváky svými elegantními vystoupeními. Navzdory tomu, že byla milována mnohými a považována za kulturní fenomén, Streisand čelila obtížím a lítosti ve svém osobním životě.

Streisand přiznala, že svou práci stavěla před rodinu a že být matkou bylo náročné. Její syn Jason byl dán do pěstounské péče už v raném věku, aby se Streisand mohla plně soustředit na svou kariéru. Znovu se s ním spojila až o desetiletí později, když se dozvěděla podrobnosti o jeho soukromém životě.

Během svého druhého manželství učinila Streisand riskantní rozhodnutí a adoptovala syna jménem Jess. Po rozvodu se však Jess a jeho matka odcizili a Jess byl vytlačen do pozadí Streisandina života.

Až když média upozornila na Jessovy problémy – například když byl spatřen, jak hledá v odpadkových koších – se Streisand k němu znovu obrátila.

Příběh Streisand je formován obdobími smutku a snahami o usmíření, které ilustrují obtíže při vyvažování slávy a rodiny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet