STYLISTÉ PROMĚNILI ŽENU Z ZRALÉ PANÍ DO KRÁSNÉ A STYLOVÉ HOLČIČKY

Žena podstoupila pozoruhodnou transformaci díky dovednostem talentovaných stylistů. Původně prezentována jako zralá dáma, byla proměněna v krásnou a stylovou dívku.

Schopnost oblékat se krásně nejen potěší oči ostatních, ale také pomáhá dívkám vypadat mladší než ve skutečnosti jsou. A naopak: neupravenost a nedbalost vizuálně přidávají roky. Hrdinka pořadu „Módní věta“, Natálie, si uvědomuje, že neumí oblékat se krásně a stylově, kvůli tomu má spoustu komplexů, snaží se situaci napravit, ale všechny její pokusy byly marné.

Po ztrátě veškeré naděje na to, že se stane módní sama, se žena obrátila na populární pořad „Módní věta“. Přesněji řečeno, iniciátorem této žádosti byla její matka. Rodič se obává o svoji dceru. Faktem je, že kvůli své obezitě a neschopnosti oblékat se krásně, její dědička nemůže uspořádat svůj osobní život. V době, kdy se přihlásila do programu, žila její matka, Natálie a její malý syn v jednopokojovém bytě. Žena se také stěžuje, že Natálii se vůbec nelíbí, jak na ni sedí oblečení, a všechno si sama upravuje na svém šicím stroji. Matka hrdinky se stěžuje, že každý den sedí až do pozdních hodin a píše na psacím stroji.

Rodič vůbec není spokojen s touto situací a doufá, že stylisté z Módní věty naučí Natálii být stylovou.

Nejprve si matka vybrala pro hrdinku několik módních vzhledů. Podívejme se, jak si s touto úlohou poradila matka. Bohužel všechny vybrané kusy jsou poměrně staromódní; neschovávají, ale pouze zdůrazňují nedostatky postavy. Hrdinka měla podobný názor: odmítla všechny tři módní outfity vybrané matkou.

Nyní je na řadě odborníci na módu! Nejprve byla Natálie obarvena do červenohnědé barvy, byla jí udělána úprava účesu a líčení! Nyní nevypadá jako unavená vdaná žena zralého věku, ale jako svobodná dívka aktivně hledající!

Na první pokus měla hrdinka světle modrou halenku s žlutým květem a šedou guipurovou sukní. Žlutá taška doplňuje celkový vzhled.

Druhý vzhled: kalhoty s rovnými nohavicemi, pruhovaná halenka a růžové sako – stylová a, podle mého názoru, pohodlná, funkční kombinace. Tento vzhled doplňte bílými teniskami, čímž se stane zcela ležérním.

Poprvé se Natálie objevila v dlouhé růžové šatech. Žena přiznala, že se jí líbily všechny tři outfity, které si pro ni stylisté vybrali, a že neměla žádnou chuť je měnit – a to je velký úspěch!

Podle mého názoru byla transformace úspěšná a nyní se hrdinka může cítit žensky. A doufejme, že v blízké budoucnosti potká muže svých snů.

PS Líbila se vám práce stylistů? Sdílejte svůj názor v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet