„Tajemství je již odhaleno! 😮 Kirk Douglas odkazuje svůj majetek v hodnotě 50 milionů dolarů někomu, koho nikdy neuhodnete.“ 🤔

Ve věku 103 let se Kirk Douglas vzdal většiny svého odhadovaného majetku ve výši 61 milionů dolarů ve prospěch charitativních organizací. Douglasova nadace Douglas Foundation plánuje přispět 50 miliony dolarů nemocnici dětí v Los Angeles, synagoze Sinai Temple v Westwoodu, divadlu Kirk Douglas Theater a St. Lawrence College, kde Douglas studoval, podle nedávného článku.

Cílem nadace je „pomáhat těm, kteří si jinak nejsou schopni pomoci,“ jak uvádí její webové stránky. Douglas, syn židovských imigrantů, byl jako dítě chudý. V důsledku toho přispěl do několika organizací, nemocnic a škol. Mezi ně patří tahy do Jeruzaléma a jižní Kalifornie, stejně jako jeho bývalá střední škola v Amsterdamu v New Yorku.

O osudu jeho zbývajícího majetku není nic známo, ačkoli existují zvěsti, že jeho známý herecký syn Michael, spolu se svými dvěma méně známými dětmi, nedostane žádné dědictví. Navíc se zdá, že Michael nepotřeboval dodatečné finanční prostředky, protože je mu připisováno čistý majetek ve výši 300 milionů dolarů.

Volba darovat své bohatství charitě nebyla ani překvapením. Douglas a jeho manželka diskutovali o své nadaci a svém plánu přispět zisky charitativním organizacím v roce 2015 v rozhovoru s The Hollywood Reporter.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet