„Tvar je důležitý: 😮Jak někteří celebriti vypadají tak odlišně, i když mají na sobě stejné oblečení?“

Osoba, která zvedá oblečení, je tím, co je dělá, ne samotné oblečení. Tento závěr byl vyvozen z naší analýzy celebrit, které nosily stejné oblečení po celý rok. Překvapivě věk a typ postavy nevypadají být moc důležité; mnoho žen, bez ohledu na jejich tvar, dokáže udělat, že některé šaty vypadají atraktivněji než jiné.

Uvažujte o J.Lo, která ve svých 51 letech lehce předčí 22letou, když má na sobě průsvitný outfit.

A vedle vždy krásné Jennifer Lopez, Lil Kim s jejími širokými rameny vypadá ve kostýmu od Balmaina jako válečnice.

Ale ne každý soubor funguje dobře na různých typech postav. Například Courtney Lovein syn v hedvábném designu od Riccarda Tisciho nedokázal evokovat stejný fascinující dojem jako Irina Shayk.

Podobně jako Kate Hudson zářila v šatech od Marie Lucia Hohan v roce 2016, verze Fridy Pinto neměla stejný efekt o rok později, možná v důsledku drobných rozdílů ve střihu nebo barvě látky.

Sametové oblečení může být také obtížné, jak ukázala dcera Tamary Ecclestone, když měla na sobě zelený kus od Toma Forda, který byl spíše jako regionální kulturní palácová opona než smyslný soubor. Na druhou stranu Natasha Poly vypadá elegantně a svůdně ve stejném oblečení.

Dále, i když černá obvykle lichotí, tvar Rebeky Vardyové v šatech od Alexandra McQueena byl zdůrazněn, zatímco silueta Zoe Saldany byla zvýrazněna.

Kim Kardashian, která je často terčem kritiky, ignorovala své odpůrce tím, že si oblékla latexové šaty, což dokazuje, že odvážná móda může vypadat atraktivně na některé typy postav.

Volba oblečení Melanie Griffithové ji brzdila v možnosti vysílat svůdnou auru. Vybrání si bílých šatů, jak to udělala Kate Middletonová, by ji udělalo záhadnější a ušetřilo by ji to trapné situace, kdy musela zakrývat své spodní prádlo.

Je zřejmé z pohledu na Alessandru Ambrosio, Mariah Carey a Beyoncé, že plnoštíhlá těla a krátké, těsné šaty se nemusí nutně hodit dohromady.

Souhlasíte s tímto článkem? Čí vzhled se vám líbí nejvíce? Sdílejte svůj názor v prvním komentáři!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet