WOW! 😳 Dcera hollywoodského herce Heatha Ledgera, která hodně připomíná svého známého otce, zdědila jeho majetek! 😍 (Fotky)

Skutečně, i přesto, že „Moji tři synové“ skončili před desítkami let, diváci mají stále měkké místo v srdcích pro tuto klasickou rodinnou sitcom. Podívejme se na skutečná trojčata, která hrála děti Robbieho Douglase po skončení seriálu.

Od roku 1960 do roku 1972 běžel „Moji tři synové“ po dobu dvanácti úžasných sezón, očaroval diváky nezdařenými pokusy rodiny Douglasových. Program měl značný vliv, i když odbočil od obvyklého konceptu jaderné rodiny.

Nedávno, během páté sezóny, Tim Considine hrál Mika Douglase, nejstaršího syna, který se vyrovnával s otcovými rozhodnutími. Don Grady hrál Robbieho Douglase, mladého otce trojčat, zatímco Stanley Livingston hrál nejmladšího syna, který viděl, jak jeho otec umírá.

Trojčata se objevila ve filmech v letech 1970 až 1972. Herečka Tina Cole nedávno zveřejnila na Facebooku fotku bratrů Todda – Joe, Dana a Michaela. Bratři nyní dospěli a nejsou rozpoznatelní, ale stále vypadají velmi podobně.

Jejich babička odpověděla s výzvou k obsazení dvojčat do filmu „Moji tři synové“, což byl jejich začátek. Pro vystoupení nazvané „Moji tři synové“ se koncept zahrnutí třetí postavy vedle dvojčat vydařil skvěle.

Bratři Toddové byli vybráni na základě svého bratrovství, nikoli žádné zvláštní dovednosti. Po vystoupení byli trojčata testována s reklamami a objevili se v „The Joan Rivers Show“ v roce 1989. I přesto, že měli krátkou kariéru v showbyznysu, jejich cesty se rozdělily:

vojenská služba.

Pro bratry Toddy bylo zapsání se do ozbrojených sil významným rozhodnutím. Joe odešel z lékařské sekce armády v roce 2007 po 20 letech služby. Po nějakou dobu sloužil jako bojový stavitel, Michael odešel do důchodu a stal se instruktorem.

Dan zkoumal podnikání, získal titul a sloužil dlouhých 12 let. Všichni bratři dosáhli úspěchu ve svých poválečných zájmech a jejich vojenské zkušenosti je naučily důležitým životním lekcím.

Setkání obsazení „Moji tři synové“ v roce 2009 v pořadu „The Early Show“ přineslo zpět milé vzpomínky a zajímavé rozhovory o jejich čase stráveném natáčením milované komedie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet