💔 „Jak reality TV celebrita zahynula při strašlivé automobilové nehodě. Teď je všechno jasné!“ 😫

Jeho opuštěná přítelkyně mu učí, že závodník na přetahování, který se objevil v populárním reality TV pořadu, zemřel při hrozné automobilové havárii. V sobotní nocí na jihozápadě Texasu havaroval Nathan Schaldach, který hrál Cali Nate v pořadu Revelation Road Outlaws. Jeho přítelkyně Courtney Paulshock potvrdila jeho úmrtí v dojemném příspěvku na Facebooku a nazvala ho svou „životní láskou“. „Jsem neúplná,“ napsala v neděli. „Jsem v šoku.“ „Mám pocit, že se mi srdce láme.“ Podle Paulshock se to stalo, když Schaldach závodil na Hawk Pass, asi dvě hodiny západně od San Antonia. I přes pomoc při cestě do nemocnice nebyli jeho přátelé schopni zachránit jeho život.

Paulshock uvedla, že se nechce podrobněji vyjadřovat k příčině nehody Schaldacha a k jejím předcházejícím událostem. Jeho přítelkyně dodala: „Vidět znovu jeho matku a sestru ho tak šťastným dělalo.“ „Venku se věnoval svým vášním.“ „Vědět, jaký druh lásky mi Nathan dal a denně mi projevoval, byl skutečný dar.“ Schaldach se objevil ve čtvrté řadě televizního pořadu Road Outlaws v Americe, který sledoval osm týmů závodících na přetahování o cenu 100 000 dolarů. Jeho sezóna skončila v květnu minulého roku. Původní Road Outlaws, který zobrazoval riskantní závodníky riskující své životy, byl inspirací pro současný program. Závodní přetahování zahrnuje dva vozy závodící na krátké rovince směrem k cílové čáře. Kvůli vysoké nebezpečnosti pouličních závodů je většina správních oblastí zakázána, i když jsou profesionální sporty obecně bezpečné.

V roce 2022 při natáčení Road Outlaws přišel o život herec Ryan Colleagues v autonehodě. Schaldach zemřel po něm. Auto řidiče se převrátilo a chytilo se v plamenech při závodu v Las Vegas. Podle mluvčího společnosti byla tato ztráta zdrcující. Americkému Sunu byla odeslána žádost o kontakt s texaskou policií kvůli Nateho nehodě. „Nikdy už nemiluj někoho.“ Online vyjádřili přátelé a obdivovatelé Schaldacha svůj smutek a soustrast při jeho náhlém úmrtí. Chris Straight to the Point, přítel Schaldacha, uvedl, že po naučení se o strašlivé události téměř vůbec nespálil. „Ti z vás, kteří s ním závodili, ho báli, a ti z vás, kteří s ním byli přáteli, ho milovali,“ řekl Straight to the Point ve videu na Facebooku. Všichni víme, že každá jízda může být naší poslední a každý závod je nebezpečný.

„Jeden z posledních opravdových závodníků s opravdovou láskou a porozuměním pro sport byl Nate.“ V jednom z jeho nejsmutnějších rozloučení Paulshock slíbila Schaldachovi, že ho bude milovat navěky. „Garth mi řekl, ať ti řeknu, že tě miluji moc, kdyby zítra nikdy nepřišel,“ napsala své přítelkyni. Jeho poslední závod byl tento.

Paulshock dodala pod screenshotem textové výměny: „Prosím, probuď mě z tohoto nočního můry.“ Stejný den sdílela také píseň Lady Gaga „I’ll Never Love Again“ z filmu A Star Is Born.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet