Co se za posledních 15 let změnilo pro známá pětčata? 😦

Tyto dívky jsou skutečně známé; před nějakým časem se narodily, ale jejich opatrovníci, Varvara a Dmitry Artamkinovi, jsou obyčejní lidé, kteří nemají nic společného s půvabem světa zjevů. Jejich příběh je příběhem víry a nezlomné odhodlanosti.

Když pár zjistil, že je Varvara těhotná, jejich radost zastiňovala zpráva, že je těhotná s několika novorozenými dětmi, a kritické předpovědi lékařů, že porodí zdravé děti. Pár odmítl myšlenku částečného potratu, protože to bylo v rozporu s jejich náboženskými hodnotami. V minulosti se už setkali s neštěstím, a to i přes přemáhající okolnosti.

Jejich nákladný, ale úspěšný hled za britskou klinikou, aby udrželi těhotenství naživu, je tam přivedl. Darovatelé, dojatí utrpením Artamkinů, se spojili a sebrali potřebné finanční prostředky.

I po patnácti letech vytrvalé společenství Artamkinových neochabuje. Zatímco Dmitry našel smysl ve církvi a byl posvěcen jako kazatel, Varvara se stará o domácnost.

Společně s jejich opatrovníky Elizavetou, Nadeždou, Alexandrou, Tatianou a Varvarou Artamkinovými se aktivně účastní nedělní školy a přemýšlejí o tom, co chtějí dělat ve svém životě. Jejich rodina je plná energie a charakterizovaná láskou a solidaritou, přestože jsou jejich identity rozmanité.

Jejich příběh nabízí naději tím, jak těžkosti mohou posilovat rodinné vazby. Na Artamkiny! Doufám, že jejich cesty jsou plné radosti a prosperujícího života pro jejich dívky.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet