„Takové zajímavé řešení pro design domu, který vypadá tak moderně! V lese postavil pár pozoruhodný dům z okenních rámů.“ 😮

Před třemi lety vyrazil tento velmi speciální pár na silniční výlet do Západní Virginie. Leela a Nick si užívají jedinečné pohledy. Mimochodem, v Nickově situaci to dává smysl, protože je fotograf a má možnost zachytit spoustu úžasných fotografií na malebných místech. Toužil žít v lese poblíž jezera, protože ho všechno tak fascinovalo.

Dívka mu poskytla potřebnou podporu. Místo toho, aby kupovali velké množství domů, se rozhodli postavit vlastní.

Pár projednal strategii. Vyrazili nakupovat a koupili okenní rámy. Rozhodli se postavit dům s využitím okenních rámov! Nemyslíte, že je to docela neobvyklé?

Život v takových podmínkách by nebyl pro každého žádoucí. Oni jsou ale výjimka. Podařilo se jim realizovat jejich ideální domov za trochu přes 500 dolarů.

Na to jim stačilo málo času. Potřebovali pouhý jeden a půl měsíce. Pomohli jim s tím jejich kamarádi, takže to šlo rychle. Pro udržení tepla a možnost vaření nainstalovali uvnitř domu vařič.

Jako designérka Leela neměla žádný problém zařídit dům do dokonalosti. Slyší se to tak náladově.

I když jejich obydlí je na odlehlém místě a v noci to může být trochu děsivé, pár často hostí návštěvníky. Mají to rádi. O bydlení se starají jejich dva psi.

Pro ně je to ideální místo k životu, tvrdí pár. V noci mohou vidět krásné hvězdnaté nebe a západy slunce. Je to skvělé místo pro kreativní lidi!

Odvážili byste se žít tímto způsobem?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet