„Z fotografie vypadá zdravě! 😮 Kate ukázala, jak kojí svého jednolet

Velká diskuze vzešla z fotografie! Kate ilustrovala kojení své jednoleté dcery.

Americká celebrita ilustrovala kojení jako malé příjemce. Kate byla spatřena odpočívající na verandě svého domu. Ukázala svou dceru s růžovým srdcem přes její tvář a odhalenou prsou. Stále si váží své svobody.
Upton nedávno mluvila čím dál více o mateřství a výzvách, kterým nové matky čelí. Mladá žena tvrdí, že ji nejvíce trápí postoj společnosti, která požaduje, aby žena, která nedávno porodila, ihned získala zpět svou postavu. Podobný tlak byl namířen i na samotnou celebritu.

Takový postoj je tvrdohlavý a nereálný. Tělo každé ženy potřebuje čas a péči. Požadavky ostatních na nás klade jen větší psychický tlak, uklidnila Kate.
Vysvětlila, že se snažila tlačit se začít cvičit a jíst správně hned po porodu. Představení se stalo cílem neúspěšných pokusů.

Celebrity si nyní užívá rodičovství místo toho, aby se řídila ideály dokonalého těla. „Jen buďte v okamžiku; nesnažte se následovat rady ostatních.
Vaše duševní rovnováha by měla být na prvním místě, ne jejich názor, napsala Kate na Instagramu, sociální síti, kterou Rusko označilo za radikální a zakázalo tam.

Fanoušci chválili idolovu prezentaci. Mnoho lidí komentovalo, jak krásně herečka zobrazuje matku. Každé slovo je jablko, Kate. Gratulujeme k vyvíjení tohoto tématu.
Matko, jsi chytrá a schopná žena. Dáš hezký příklad pro malou Genevieve, a je krásné tě vidět s ní. „Na fotografii to vypadá dobře,“ komentovali stoupenci.

Upton nedávno řekla, že kojení její dcery jí vyčerpalo energii. Hvězda se zúčastnila fotografování pro lesk a fotografie nebyly později upravovány. Kate se objevila na rudém koberci na Benátském filmovém festivalu v elegantním šatě s hlubokým výstřihem.

Sdílejte svůj názor v komentářích, prosím!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet