😳 «Po proměně obličeje se Jennifer Grey cítila neviditelná kvůli svému strašnému nosu.» 😢

Očekávalo se, že Jennifer Grey, která ztvárnila „Baby“ v klasickém filmu „Hříšný tanec“, bude mít výrazný pokrok ve své kariéře.

Ale to se nestalo. Spíše devastující incident změnil všechno a přinutil ji navždy opustit filmový průmysl.

Po mnoha letech, dvaašedesátiletá Jennifer Grey konečně promluvila o strašné době ve svém životě, která ji navždy traumatizovala. Je to nízkorozpočtový film bez velkých hvězd a známého režiséra.

Nicméně, tvůrci a herci Hříšného tance věděli, že dosáhli něčeho úžasného, když film debutoval v kinech v roce 1987.

Patrick Swayze, který hrál hlavní roli, dosáhl rychlého úspěchu. Stal se ikonou dospívajících a sexuálním symbolem a pokračoval v hlavních rolích ve filmech jako Duch a Donnie Darko.

Ale Jennifer Grey, jeho spoluhráčka, se necítila dobře, když film debutoval, a rychle zmizela z dohledu. Jennifer Grey zmizela stejně rychle, jak se objevila, ztracená v hluku a veselí.

Herečka byla po dlouhou dobu mimo veřejné oko.

Nedávno však odhalila všechny podrobnosti o nehodě, která změnila její život, v rozhovoru pro magazín People.

Podívejme se nejprve na život Jennifer Grey před fatální katastrofou, ke které došlo v létě roku 1987.

Jennifer Grey začala svou taneční výuku v raném věku. Narodila se v roce 1960 v New Yorku a její otec byl pravděpodobně ten, kdo ji povzbudil, aby se věnovala zábavnímu průmyslu. Joel Grey, její otec, byl režisér, fotograf, zpěvák, herec a tanečník.

Jennifer studovala herectví a tanec na Dalton School. Po absolvování v roce 1978 začala hledat práci jako herečka a pokračovala ve vzdělávání na Neighborhood Playhouse School of the Theater. Její život však nebyl růžový. Aby mohla platit účty, musela pracovat jako servírka.

Podařilo se jí však získat několik televizních reklamních zakázek, z nichž jedna byla pro Dr. Peppera. Debutovala ve filmu v roce 1984 ve filmu „Reckless“. Její ohromující průlom přišel o několik let později s „Hříšným tancem“, ve kterém ztvárnila Frances „Baby“ Housemanovou.

Příběh milovaného filmu je založen na dětství scenáristky Eleanor Bergstein. Přes noc se Jennifer stala slavným a byla nominována na Zlatý glóbus pro nejlepší herečku. Tragický incident

Bohužel si nikdy nemohla užít obrovského úspěchu.

Grey a její tehdejší přítel Matthew Broderick žili v Irsku před vydáním filmu v srpnu 1987.

Broderick však řídil na nesprávné straně silnice a způsobil hroznou autonehodu, která zahrnovala tento pár. V druhém autě byla matka a její dcera, které obě okamžitě zemřely. Obvinění proti Broderickovi za neuváženou jízdu byla nakonec stažena. Jennifer Grey utrpěla drobná fyzická zranění a modřiny, ale její duševní rány přetrvávaly.

O několik dní později měl Hříšný tanec premiéru. Ale i když byl film hitem, Grey si ho nemohla užít.

Nebylo správné být oslavována jako další velká věc uprostřed tak silného smutku a pocitu viny přeživšího. Podle deníku Daily Mirror Grey uvedla: „Nebylo mi dobře být oslavována jako toast města.“

Bojuje s pocitem viny přeživšího a v 90. letech byla dlouhou dobu nepřítomná, až se v roce 1995 objevila v jedné epizodě Přátel.

Následovalo období neviditelnosti nebo jako by byla součástí programu ochrany svědků. Byla to nejhorší nosní operace vůbec. Kvůli mému nosu budu vždycky tou kdysi slavnou herečkou, kterou nikdo nezná.

Poté byla Jenniferina kariéra v Hollywoodu nepravidelná.

Jennifer se úspěšně vrátila do hlavních médií v roce 2010. Po vítězství v „Dancing with the Stars“ se opět stala oblíbenkyní fanoušků. To pro ni něco znamenalo, tvrdí.

Zdá se, že i když jsem se hladověla ve strachu z toho, co si o mně ostatní lidé pomyslí, herečka pro magazín People uvedla: „Je to jako mít lahodný steak po dlouhé době na dietě.“

Grey se však v roce 2018 vrátila do centra pozornosti, které opustila. Plánuje se objevit v nadcházející komedii „Red Oaks“ a ve filmu „Untogether“.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet