😳 «Při procházce městem se svou dcerou byla Keira Knightley přistižena bez makeupu!» 🙄

Keira Knightley si užívá jak úspěšnou kariéru, tak spokojený osobní život. Herečka je již dlouho vdaná za hudebníka Jamese Rightona a společně mají dvě dcery: Edie a Dalilu.

Přestože Keira si cení svého soukromí, občas se s médii podělí o své zkušenosti s mateřstvím. Odhalila, že po narození dětí se již necítí pohodlně s nahými scénami ve svých hereckých rolích.

Herečka také přiznala, že od té doby, co se stala matkou, upřednostňuje své děti před svým vzhledem a nachází méně času na péči o sebe. V programu BBC otevřeně přiznala, že v běžném životě vypadá výrazně jinak než v televizních rozhovorech. Keira povzbudila ostatní mladé matky, aby se zaměřily na pohodlí, a doporučila jim, aby doma nosily noční oblečení a nestresovaly se z nevyhnutelného nepořádku.

Nedávno Paparazzi zachytili Keiru na klidné procházce s její dcerou. Oblékla si volné kalhoty, vysoké boty, černý kabát a vzorovaný svetr vrstvený přes sportovní tričko. Devětatřicetiletá herečka zvolila přirozený vzhled, upustila od makeupu a nechala své vlasy volně splývat.

Své oblečení doplnila zlatým řetízkem, baseballovou čepicí a látkovou taškou, čímž předvedla svůj uvolněný a autentický styl.

Podělte se o svůj názor na její outfit v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet