Jak vypadají dospělé děti Anny Kournikové a Enrique Iglesiase: vzácné rodinné snímky.

Děti Anny Kournikové a Enrique Iglesiase vyrostly a nedávné vzácné rodinné fotografie odhalují, jak vypadají dnes.

Nejtajemnější celebritní pár – Anna Kourniková a Enrique Iglesias – zřídka sdílí rodinné fotografie a ještě méně často po dlouhou dobu. No, s výjimkou jejich vzácných veřejných vystoupení, která jsou náhodně zachycena na kameru. Je však jisté, že pravděpodobně nenajdete nikoho šťastnějšího než tyto dva, dokonce ani v Hollywoodu (není nadarmo, že se říká, že štěstí miluje ticho). To potvrzuje i první příspěvek tenistky za dva roky na zakázané sociální síti věnovaný Dni otců.

„Šťastný Den otců mému muži a všem tatínkům,“ napsala sportovkyně na Instagram* pod roztomilými fotkami svého manžela s jejich dospělými dětmi.

  

Fanoušci Kournikové nejnovější publikaci neignorovali – pravděpodobně už čekali na nové fotky. A ačkoli se Anna sama rozhodla zůstat v zákulisí, její fanoušci nešetřili na laskavých slovech a obdivu. „Máš takové štěstí, že můžeš říkat Enriquemu svým mužem, a on má štěstí, že má tebe. Milujeme vaši rodinu,“ „Jaká nádherná rodina, Anno!“, „Tak roztomilé! Pokračujte ve sdílení vašich fotek, máme je tak rádi!“ – vyjadřovali se sledující.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet