«Po proměně neuvěříte, že je to stále ten samý byt! 😳 Z obyčejného bytu se stal sofistikovaný byt s oddělenou ložnicí!» 😍

Představujeme inspirativní příklad revitalizace staromódního 1-pokojového bytu typu Chruščovka na moderní, elegantní obytný prostor. Pavel, vizionářský majitel nemovitosti za touto překvapivou proměnou, šikovně přeměnil jediný pokoj na prostorný a stylový byt.

Fotografie pořízené ze stejného úhlu jako předchozí snímky jasně ukazují Pavlovu dovednost v maximálním využití prostoru a modernizaci interiérů.

Večerní osvětlení významně přispívá k atmosféře a pohodlí prostoru, vytváří útulné prostředí, které zvyšuje celkový zážitek. Zrcadlové dekorace na stěnách nejen přidávají estetickou přitažlivost, zvláště při tlumeném osvětlení, ale také opticky zvětšují prostor.

   

Skandinávský design v kuchyni, charakterizovaný bílými obklady a čelními plochami, plynule ladí s tmavým nábytkem, což dosahuje harmonického vyvážení mezi čistotou a moderností. Pavel uvádí, že přesun kuchyně lze legalizovat, pokud se pod ní nachází neobytný prostor, což poskytuje praktické řešení pro maximální využití prostoru.

    

Dále šikovně proměnil nevyužitý kout v pracovní prostor pro tablet. Geniální rozhodnutí přesunout kuchyň umožnilo vytvoření oddělené ložnice. Vestavěný žebřík lze použít pro zavěšení věcí. Koupelna byla také změněna. Namísto staré vany je nyní sprcha a pračka našla své místo.

  

Šatna se proměnila v ideální úložné řešení pro základní oblečení a zároveň pojme praktické vybavení, jako je žehlící prkno a další potřeby.

 

Jaký máte názor na tuto rekonstrukci? Myslíte si, že je to úspěch, nebo byste raději zachovali tradiční chruščovský formát? Podělte se o své myšlenky!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet