„Veřejnost je ohromena novými fotografiemi princezny Kateřiny kvůli její extrémní štíhlosti!“ 😳

„Nedávný obrázek princezny Kateřiny některé zpočátku zmatlal, někteří se ptali: ‚To je ona?‘ kvůli její trochu změněnému vzhledu. Nicméně, vzhledem k nedávným zdravotním problémům dostali mnozí její příznivci povzbuzení a nejlepší přání.

Vzrušení začalo, když byli princ William a Kate, vévoda a vévodkyně z Cambridge, poprvé zobrazeni s personálem na sociálních médiích, a to díky Duffryn Mawr Country House, penzionu v Walesu. ‚Už rok vítáme Williama a Kate, prince a princeznu z Walesu, v Duffryn Mawr,‘ říkala titulka. Královský pár byl velmi příjemný a milý k zaměstnancům penzionu, kteří si to pamatovali s vděčností.

Princ William a Kate si užili příležitost mluvit s místními obyvateli a dokonce si pochutnali na pizze z přívěsného vozíku Little Dragon Pizza. Kate hovořila o přípravě pizzy doma s dětmi a projevila zvláštní zájem o proces tvorby těsta. Na snímku pořízeném 28. dubna 2023, kdy navštívili Aberfan, jsou zachyceni v identickém oblečení před odjezdem.

Přestože existovalo nadšení, někteří se ptali, zda žena na obrázku skutečně je princezna Kateřina. Mezi komentáři bylo: ‚Kde je princezna Kateřina?‘ a ‚To je Kate?‘. ‚Kate vypadá úžasně štíhlá,‘ řekl jeden recenzent, zatímco jiný se obával: ‚Vypadá dobře.‘ Možná působí trochu bledě a slabě, ale posledních několik měsíců bylo pro ni náročných.

Odpovědí na její vzhled byly poznámky jako ‚Nikdo jako ona‘ a ‚Vypadat šťastně a být šťastná jsou dvě různé věci‘. Mnozí fanoušci zůstali povzbudiví, i když měli odlišné názory. ‚Těším se, až ji znovu uvidím venku,‘ poznamenal jeden člověk. ‚Miluji ji nade všechno. Být královnou nad všemi královnami.‘ ‚Šťastná, než věděla, co přijde,‘ řekl další.

Pokud se vám tento příspěvek líbil, sdělte ho prosím svým přátelům.“

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet