😳 „Podivný pár, jehož svatební fotografie vyvolaly mnoho negativních diskusí na internetu: 🤯 Jak vypadají jejich potomci nyní, po 14 letech?“

Sociální média a fóra byla na konci 2000. let v plamenech kvůli svatebním fotografiím neobvyklého páru – Angely a Alexandra Tolstovových – kteří patřili k subkultuře Gothů. Jejich nekonvenční účesy a oblečení pro tuto událost přitahovaly jak zvědavost, tak posměch od kolemjdoucích.

Angela vypadala úchvatně v černých šatech s dramatickými piercingy a pozoruhodnými modročernými kadeřemi, zatímco Alexander měl krásný bílý oblek s futuristickými vysokými platformovými botami a bílými dredy připomínajícími styl 18. století.

Pár vypadal neobvykle, ale jejich oblečení k sobě perfektně ladilo a vyzařovalo upřímnost. Po registraci, místo toho, aby šli domů nebo do tradiční restaurace, se rozhodli oslavit svůj svazek rockovým vystoupením.

V současné době lze stále nalézt zbytky jejich ikonických svatebních fotografií online, což svědčí o jejich trvalém vlivu. Po více než deseti letech spolu Angela a Alexander Tolstovovi přivítali do své rodiny další dvě děti.

Další sada fotografií, na nichž je Tolstovovi během rodinného portrétu, se stala virální v roce 2017. Zřejmá změna, zejména v Alexandrových dlouhých vlasech, vedla k otázkám, jak se jejich gotické identity v průběhu času změnily.

I když by někteří mohli vnímat Angelinu změnu jako odklon od jejího rebelského mládí, ona neuhýbá ve své jedinečnosti.

Známá jako Angela Tolstova, také známá jako Pushba, se věnuje kariéře modelky, fotografky a bojovnice za přijetí těla, čímž posouvá sociální normy svými jedinečnými názory.

Jejich rodinné foto seance nadále překonávají očekávání, což demonstruje odhodlanou oddanost autentičnosti a svobodě projevu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet