🤫 „Jak vypadá bohatý manžel Natalie Oreiro? Věděli jste, že je o 20 let starší než herečka?“😳

Dne 19. května oslavila skvělá Natalia Oreiro, známá ruským divákům z rolí v „Bohatí a slavní“ a „Divoký anděl“, své 47. narozeniny. Na obrazovce ztvárnila živou a vtipnou Milagros, hluboce zamilovanou do syna vznešené rodiny Di Carlo. V reálném životě patří srdce této hvězdy rockovému umělci Ricardu Mollovi.

Mollo získal popularitu díky svým vynikajícím kytarovým dovednostem. I když vždycky měl vášeň pro hudbu, kytaru si osvojil ve 13 letech, inspirován Jimi Hendrixem. V 80. letech, jako člen kapely Sumo, sehrál klíčovou roli v rozvoji argentinského rocku. Po vydání čtyř studiových alb a strávení sedmi let s kapelou se rozpadli, což Ricarda přimělo založit vlastní skupinu Divididos.

Následující dekáda přinesla Ricardovi nové romantické vztahy. Setkal se a oženil se s umělkyní Erikou Garciou, s níž měl dvě děti. Oba umělci byli známí a neuvěřitelně talentovaní, ale jejich manželství po čase skončilo. O tři dlouhé roky později se Ricardo setkal s úchvatnou kráskou, která si navždy získala jeho srdce.

V roce 2001, při návštěvě lekce jógy, aby se zotavil z předchozího vztahu, Oreiro potkala Ricarda. Jejich romance rychle rozkvetla a na konci toho roku se Natalia a Ricardo vzali. Dokonce si nechali udělat stejné tetování a v roce 2012 přivítali svého prvního syna.

Oreiro získala ruské občanství, což znovu vzbudilo zájem o ni. Pár Oreiro-Mollo vede aktivní životní styl, často cestují a účastní se různých akcí. Navzdory tomu, že je Ricardo o 20 let starší než Natalia, je stále ve skvělé fyzické kondici. Podle svého rockerského vzhledu často nosí černé a kožené doplňky. Přátelé a rodina si váží harmonie mezi herečkou a hudebníkem. Pár má v plánu trávit čas na dače v Rusku během svého dlouhého důchodu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet