🤯 „Dvaatřicetiletou ženu, která skočila do výběhu ledních medvědů v berlínské zoo, napadl lední medvěd.“ 😱 (Video)

Mandy K., 32 let, byla v pátek v berlínské zoo napadena ledním medvědem poté, co skočila do jeho výběhu během krmení. Aby se dostala do klece, musela přelézt zeď, řadu keřů a plot.

Medvěd ji napadl, když skočila do výběhu, a těžce jí zlomil ruce, nohy a záda. Šest ošetřovatelů se snažilo odlákat čtyři medvědy, ale jeden z nich „opakovaně kousal oběť do rukou a nohou.“ Po vystrašení medvěda se ošetřovatelům podařilo Mandy zachránit.

Podstoupila operaci na opravu svých zranění a v současné době se zotavuje v nemocnici.

Mluvčí zoo vyjádřil znepokojení nad touto událostí, zdůraznil rizika s ní spojená a obtíže, kterým čelili ošetřovatelé při záchraně.

Bylo pak odhaleno, že Mandy, učitelka, se dostala do beznadějné situace kvůli neschopnosti zajistit si zaměstnání. Tento incident vyvolal otázky ohledně duševního zdraví a obtíží, kterým lidé čelí ve stresových situacích.

Úředníci zoo zkoumají bezpečnostní protokoly, aby v budoucnu předešli podobným událostem. Naléhají na návštěvníky, aby byli obezřetní k možným rizikům spojeným s přibližováním se k divokým zvířatům a respektovali bariéry.

Podívejme se na video níže a podělme se o názor v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet