FOTOGRAFIE MANŽELKY ADRIANA CELENTANA Z MLÁDÍ OHROMILY UŽIVATELE INTERNETU

Velmi krásný pár! Bravo lidem, kteří spolu strávili celý život! Věděli jste, že manželka Adriana Celentana byla ve své mládí skutečnou ikonou krásy? Její fotografie ohromily uživatele internetu.

Adriano Celentano je legenda ve světě hudby a filmu. Je mu 81 let, ale veřejnost ho stále miluje. Je velmi charismatický, okouzlující a talentovaný herec, který si získal respekt milionů fanoušků.

V roce 1963 se herec setkal s 19letou Claudií Mori, která se později stala jeho manželkou. Seznámili se při natáčení filmu „Nějaký podivný chlap“ a mladá herečka okamžitě zamotala hlavu 25letému Adrianovi. Kvůli ní ukončil svůj dlouhodobý vztah s Milenou Cantu a o rok později se s Claudií oženil.

 

V roce 1964 se Celentano rozhodl zkusit si roli režiséra a natočil film, ve kterém obsadil svou manželku do hlavní role. Bohužel film nezískal očekávanou popularitu, takže se Claudia začala věnovat zpěvu a soustředila se na svou rodinu. Brzy vydala své debutové hudební album a porodila tři děti: dvě dcery Rositu a Rosalindu a syna Giacoma.

 

O tři roky později začal pár společně vystupovat a dokonce vyhrál festival v San Remu. Na začátku 70. let se Claudia vrátila k velkému filmu a hrála s velkými herečkami jako Romy Schneider, Audrey Hepburn a Irene Papas.

V 90. letech se Claudia stala vedoucí rodinného labelu „Clan Celentano“ a také začala vydávat alba svého slavného manžela. Zpěvačka pokračovala v tvrdé práci na své kariéře a v roce 2009 byl představen její sběratelský album s nejlepšími díly. Dokázala se realizovat jako producentka a ukázala své schopnosti v porotě populární televizní show „X – Factor“.

Adriano a Claudia jsou spolu 56 let. Během jejich společných let bylo mnoho vzestupů a pádů, přežili četné Celentanovy nevěry, prošli smutkem i radostí, protože se navzájem milovali bez ohledu na cokoliv. Mori byla vždy oporou pro svého manžela, podporovala ho a odpouštěla mu, protože vše bylo pro rodinu.

Claudia Mori letos oslavila své 75. narozeniny. Roky si vybraly svou daň a nyní není tou fatální kráskou, která si získala srdce rebela. Nyní je milující a moudrou ženou, která vždy zůstává věrná rodinným hodnotám.

4o

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet