„Je to sen tam žít! 😍 Vzácné obrázky z prohlídky domu uvnitř exotické vily Rihanny za 13,8 milionu dolarů!“

Po narození jejich druhého dítěte vyjádřili Rihanna a její partner A$AP Rocky přání rozšířit svou rodinu ještě více. Vzhledem k tomu, že jejich velký dům v Beverly Hills je dostatečně prostorný, uvažují o přidání jednoho nebo dokonce dvou dalších dětí do své rodiny.

Jejich rodinný dům, který má více než 2 000 čtverečních metrů a nachází se v oblasti Post Office, poskytuje dostatek obytného prostoru pro rostoucí rodinu. Nemovitost postavená ve 30. letech 20. století má vkusný koloniální styl, který vyzařuje eleganci.

Hlavní vila má luxusní prvky, včetně několika bazénů, venkovní posilovny a prostorných pokojů pro venkovní zábavu a odpočinek. Je obklopena krásnými pozemky s vzácnou tropickou flórou.

Stylový bílý a šedý dekor a nábytek uvnitř jsou zdůrazněny použitím jemného dřeva a přírodního ratanu. Bohaté materiály, jako jsou designérská plátna a tkané koberce, dodávají obytným prostorám útulnost a teplo.

Pokoje v přízemí zahrnují pět luxusních ložnic a stejný počet koupelen, všechny s výhledem na malebný dvůr. Kuchyně je vybavena moderními spotřebiči, i když je nepravděpodobné, že by Rihanna trávila v kuchyni mnoho času.

Dětský pokoj je vyzdoben různorodým klasickým a koloniálním nábytkem, velkým lustrem a živou tapetou s květinovými motivy, které zobrazují eklektickou kombinaci vlivů.

Vzhledem k významné pozici obyvatel je čtvrť Post Office nepřetržitě hlídána bezpečnostními pracovníky, aby byla zajištěna soukromí a klid pro své prestižní obyvatele.

Nadšenci, kteří doufají, že uvidí Rihanninu rezidenci, budou zklamáni, protože přístup do čtvrti je omezený, aby byla zachována soukromí jejích známých obyvatel.

Líbí se vám styl jejího domu?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet