„Nemá na sobě spodní prádlo? 🔥 Oblečení Jennifer Lopez během akce vzbudilo zájem publika!“ 🤯

Známá pro své úchvatné červené koberce, Jennifer Lopez znovu oslnila během Met Gala 2015 v New Yorku. Tématem letošního roku byla Čína: Skrze zrcadlo a kráska z Bronxu upoutala pozornost ve výrazných rubínových šatech Versace, které měly odvážný výstřih ukazující její tónované boky.

Jako další zajímavost, 45letá porotkyně American Idol nosila nový slzný diamantový prsten na svém svatebním prstu, což vyvolalo spekulace o možném zasnoubení s jejím opětovným přítelem, 28letým Casperem Smartem. Lopez není cizí překvapení a její fanoušci zůstali nadšení po tomto posledním zobrazení glamouru a stylu.

Ukazující své přednosti:

Jennifer Lopez sebevědomě ukázala trochu kůže na Met Gala 2015 v New Yorku, tématem bylo Čína: Skrze zrcadlo. Ohromující zpěvačka vynesla živé rubínové šaty Versace s odvážným výstřihem, které ukazovaly její holý bok. Přizpůsobující se tématu, zdobené šaty měly různé výřezy, které ukazovaly drakový design vpředu. Šaty byly doplněny výraznou průhlednou tkaninou v nude a červené ombré barvě pod šaty. Navzdory své odvážné povaze, Jennifer Lopez dokázala tento outfit dokonale zvládnout, ukazující své tónované a opálené paže, štíhlý pas a závistivě krásné nohy, které zdůraznily její neuvěřitelnou postavu.

Vypadá báječně jako vždy:

I když byly šaty docela odvážné, J-Lo je úplně zvládla díky své úžasné postavě. Její paže vypadaly tónované a bronzové, doplňující její malý pas a závistivě krásné nohy. Byly nejlepší kamarádky už dlouho:

 

Zpěvačka známá svými křivkami přišla s ikonickou blond módní návrhářkou Donatellou Versace, kráčející ruku v ruce. Donatella měla její podporu: Talentovaný jedinec stál po boku herečky z filmu Boy Next Door, když čelila davu fotografů.

Líbí se vám její outfit? Podělte se o svůj názor v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet