😍 «Julia Roberts sdílela nové fotografie svého nejmladšího syna a popřála mu k narozeninám!» 😲

Julia Roberts adresovala svému synovi srdečný vzkaz. Herečka zveřejnila neobvyklou rodinnou fotografii.

56letá vítězka Oscara má tři děti. Ze svého manželství s Danielem Moderem má syna Finnease a dceru Hazel Patricii, spolu s nejmladším Henrym. Dvojčata oslavila 17. narozeniny a nyní jim je oběma 19 let. Aby tuto významnou událost oslavila, Roberts napsala srdečný příspěvek.

Julia zveřejnila fotografii Henryho, když byl ještě novorozenec. Je úžasné, jak se z tohoto malého dítěte stal nádherný 17letý! Roberts napsala jako popisek k fotografii: „Všechno nejlepší k narozeninám, krásný Henry.“

Rodičovství přináší Julii a Danielovi ohromnou radost a spokojenost. Herečka uvedla, že se bojí, když jde o rodičovství. „Jsou chvíle, kdy mě překonává strach, že udělám chybu. A občas se prostě zeptám svých dětí: ‚Tak, jaká jsem dnes máma?‘ Udělala jsem chybu, takže můžeme pokračovat dál, prosím?“ řekla herečka.

Robertsová vysvětlila, že má se svými potomky silné pouto. Myslí si, že musí být zapojena vyšší moc, aby děti přišly na svět. Hvězda zdůraznila, že rodiče mají specifickou roli.

Filmová herečka uvedla: „Skutečností je, že bez ohledu na náš věk si nás naše děti vybraly, abychom byli jejich opatrovníky a průvodci během této životní cesty.“

Pro Julii je rodina nejdůležitější věcí. Ačkoli říká, že miluje být herečkou, uznává, že to není její jediný splněný sen. Když herečka zjistí, že je doma přijímána, je nadšená.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet