Internet diskutuje o nedávných fotografiích Jennifer Lopez v plavkách na dovolené v Itálii: „Ben nemá šanci“

Ben Affleck může závidět: Nedávné dovolenkové fotografie Jennifer Lopez z Itálie vyvolaly rozruch na internetu. 54letá hvězda, kterou vidíme v plavkách, ukázala svou úchvatnou postavu.

Zatímco zasvěcení aktivně diskutují o nadcházejícím rozvodovém řízení mezi Jennifer Lopez a Benem Affleckem, zpěvačka se zdá být konečně uvolněná. Už se nesnaží zachránit svůj vztah s manželem a je zcela zaměřena na sebe: hodně cvičí a zotavuje se z těžkých posledních měsíců manželství – včetně těch pravidelných návštěv fast foodů s manželem, které se už staly memem.

„Jennifer jedla nezdravé jídlo s ním jen proto, aby mu ukázala, že může být tou dívkou, kterou chtěl. Ačkoli si zachovala svou postavu, ztratila optimální tvar. Ale teď se snaží ze všech sil se vrátit: každé ráno dělá výpady a dřepy, potí se v posilovně a plánuje výlet do lázní,“ sdělil anonymní zdroj časopisu Life&Style.

A změny k lepšímu jsou skutečně patrné. A nejpřesvědčivějším důkazem toho jsou zpěvaččiny nejnovější fotografie z dovolené na pobřeží Amalfi v Itálii. Místo malých černých „revenge dress“ nosí 54letá J. Lo jednodílné sněhově bílé plavky, které jí dokonale sedí. Není divu, že se říká: čím horší je situace ženy, tím lépe vypadá. Samozřejmě fandíme Bennifer ze všech sil, ale nelze si nevšimnout, jak krásnější se Jennifer stala. Co to znamená zhubnout! Mimochodem, zpěvačka dříve přiznala, že nikdy nebyla tak štíhlá jako teď.

A teď je popová diva evidentně bláznivá sama do sebe. Jak jinak si vysvětlit zábavný záběr paparazzi, na kterém si Jennifer dělá selfie z velmi zajímavého úhlu? Pravděpodobně ho později poslala Benovi, aby pochopil, co ztrácí.

Ale uživatelé internetu nebyli fotografiemi z Itálie nadšeni ani pobaveni – ostře odsoudili zpěvačku za její zoufalou touhu být vždy středem pozornosti. Jako by si sama zavolala paparazzi a ani na vteřinu se nemohla odtrhnout od sebe, své milované. „Žádné z jejích manželství nefungovalo, protože má skutečnou vášeň jen pro sebe. Ben a její další muži neměli šanci,“ uvedl jeden z čtenářů Daily Mail. A mnozí se postavili na jeho stranu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet