Jak vypadala Celine Dion při boji s nevyléčitelným neurologickým syndromem: vzácné záběry

Celine Dion byla zachycena při boji s nevyléčitelným neurologickým syndromem. Je tak bledá, že ji nepoznáte.

Celine Dion udržovala svou diagnózu v tajnosti po 17 let: zpěvačka trpí nevyléčitelným syndromem svalové ztuhlosti. Kvůli své nemoci musela umělkyně dokonce opustit pódium – záchvaty připomínající dušení jí bránily ve zpěvu. Nějaký čas se Dion na veřejnosti vůbec neobjevovala a zprávy o jejím stavu byly stále smutnější. Nicméně nyní Celine aktivně mluví o nemoci, častěji vychází ven a nedávno se dokonce konala premiéra dokumentárního filmu „I am Celine Dion“, který je věnován jejímu životu a boji s neurologickým syndromem.

Obsahuje vše, co fanoušci zpěvačky nikdy neviděli: vzácné záběry Celine v slzách, kde hovoří o tom, jak jí nemoc vzala schopnost chodit, a další detaily jejího boje se syndromem. Celine Dion ukázala bez příkras, jak bojovala o život: bez make-upu a luxusních šatů.

Některé fotografie z natáčení se dostaly na internet. Takto skutečně vypadala umělkyně, trpící nevyléčitelnou nemocí.

  

Mimochodem, navzdory tomu, že se Celine Dion nyní může pohybovat a dokonce těší fanoušky vzácnými veřejnými vystoupeními, stále každý den bojuje s nemocí. Nicméně jí to nebrání v tom, aby se dívala dopředu a plánovala návrat na pódium: zpěvačka věří, že nemoc překoná.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet