«Je snad mimo sebe? 😳Podporovatelé považují podivnou poznámku slavné maminky za znepokojující: Paris Hilton naznačila, že její „bledá“ holčička se opálí!»🤔

Pro Paris Hilton není žádnou novinkou, že se dostává do titulků. Od své slávy z reality TV až po své podnikatelské aktivity, Hilton vždy ví, jak zaujmout své publikum. Dědička nedávno sdílela humorný moment se svou pětiměsíční dcerou London na Instagramu, což vyvolalo obavy mezi fanoušky.

V hravém Instagramovém videu Paris Hilton udělala humornou poznámku o bledé pleti své dcery poté, co sama absolvovala sprchu s opálením. S typickým humorem Hilton popsala rozhovor s technikem na opalování, který se jí zeptal, jestli chce opálit jako obvykle.

Technik si neuvědomoval, že Hiltonina záliba v hlubokém opálení byla v ostrém kontrastu s přirozeným tónem pleti její dcery. Hilton se zasmála a řekla: „Ty jsi nikdy nebyla na slunci; nemůžu tě opálit!“ Humorný moment ukázal Hiltoninu hravou stránku jako matky a zakončila to uklidňujícím „Jen si dělám legraci!“, aby fanouškům dala najevo, že to bylo jen pro zábavu.

Nicméně, zdánlivě neškodné video vyvolalo vlnu znepokojených komentářů. Fanoušci měli obavy, že dítě nedostává dostatek slunce. V komentářích pod Hiltoniným příspěvkem se objevily poznámky jako „Děti potřebují slunce“ a „Možná opravdu nikdy nebyla na slunci. To nemůže být zdravé.“

Lékaři doporučují chránit děti mladší 6 měsíců před přímým slunečním zářením. V tomto věku jejich jemná kůže obsahuje méně melaninu, pigmentu, který dává kůži, vlasům a očím barvu a poskytuje určitou ochranu před škodlivými UV paprsky. Bez dostatečného množství melaninu jsou děti zvlášť náchylné k popáleninám a poškození kůže, takže je důležité, aby byly ve stínu a chráněny při pobytu venku.

Narození dcery London bylo pro Paris Hilton významným milníkem. V předchozím příspěvku na Instagramu vyjádřila svou vděčnost za narození dcery a mluvila o svém celoživotním snu mít dceru jménem London.

Paris Hiltonin video je připomínkou toho, že sdílení svého života může vyvolat nečekané reakce. V tomto upřímném zobrazení mateřství Hilton zve fanoušky do svého světa a sdílí své radosti i starosti. Jak začíná novou kapitolu svého života, Hiltonin příběh jako matky nadále zaujímá a inspiruje publikum po celém světě.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet