„Může vůbec dýchat?”: Bianca Censori šokovala bloggery tím, že měla punčochu na hlavě a top z lycry.

„Může vůbec dýchat?”: Bianca Censori šokovala bloggery tím, že si natáhla punčochu přes hlavu a k tomu si oblékla top z lycry. Rapperova manželka pózovala v odhalujícím outfitu s neobvyklým detailem. Bianca Censori si na hlavu natáhla průsvitnou punčochu.

Rapperova manželka šokovala veřejnost novým provokativním outfitem. Mnoho lidí si myslí, že Kanye West má negativní vliv na Biancin vkus. Ukázalo se však, že Censori má osobního stylistu, který pro ni vybírá odhalující outfity.

Ghadir Rajab zveřejnil nové fotky Bianky na svém osobním blogu. Westova manželka pózovala v podivném outfitu. Měla na sobě top z lycry, odpovídající béžové punčochy a podpatky.

Jako doplněk si modelka natáhla nylonovou punčochu přes hlavu, čímž zcela zakryla svou tvář. Neobvyklý outfit zdůrazňoval Biancinu štíhlou pasu a vytvarovanou postavu. Ukázala svou postavu z různých úhlů. „Punčochy Biance sluší,“ napsal stylista v popisku příspěvku.

Fanoušci Censori reagovali silně na její vzhled. „Může dýchat?“, „Nejpodivnější outfit vůbec,“ „Šermířský styl,“ „Je v pořádku?“, „Mimozemšťan,“ řekli bloggeři.

Bianca se nedávno objevila v Paříži v provokativním outfitu. Její prsa byla zakryta pouze dvěma proužky tenké látky. Vzhled byl dokončen těsně přiléhajícími béžovými kapri kalhotami.

Dříve Censori a West šokovali obyvatele Tokia. Šli nakupovat do obchodního centra. Bianca si vybrala body s tanga kalhotkami. Mnoho Japonců řeklo, že skandální pár urazil tradice jejich země.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet