Pár se snažil co nejpřesněji zopakovat svou fotografii z plesu, včetně odpovídajících kostýmů a účesů! 😶

Pár, který znovu vytvořil své předchozí fotografie z plesu a zachytil svou mladistvou duši o několik desetiletí později, se nedávno stal virálním. Kromě zdůraznění jejich neochvějné lásky tento roztomilý replika ukazuje, jak některé věci, jako je opravdová oddanost a dobře upravený účes, nikdy nevyjdou z módy.

Patti Avery Schmidt, která má na TikToku milion sledujících, je známou uživatelkou, která okouzluje své publikum dojemným materiálem zaměřeným na rodinu. Patti, matka čtyř dětí, často ukazuje svou nejmladší dceru, živou „duhovou dívku“, která se narodila, když jí bylo pětačtyřicet, spolu se svými třemi dospělými syny. Na svém TikToku zdůrazňuje úžasnou a šťastnou dynamiku své rodiny, zvláště se zaměřuje na svůj zvláštní vztah s dcerou.

Patti často ve svých videích na TikToku představuje svého manžela. V jedné dojemné sérii pár znovu vytváří staré fotografie, čímž poskytuje dojemnou vizuální cestu od svého mládí ve dvaceti letech až po současný věk padesáti tří let. Tyto vedlejší srovnání ukazují pokračující sílu jejich vztahu a ukazují, jak čas ubíhal.

Patti nadchla své publikum tím, že nedávno ve virálním videu na TikToku znovu vytvořila fotografii z plesu se svým manželem. V reakci na populární trend na TikToku, kdy fanoušci znovu vytvářejí své dospívající fotografie, video získalo ohromujících 29 milionů zhlédnutí a 3 miliony lajků po celém světě. „Byla to tématická párty v osmdesátých letech na narozeninové oslavě mé švagrové minulý víkend a znovu jsme vytvořili naše ‚vzhledy‘ z mého maturitního plesu v roce 1988,“ řekla Patti ve svém dojemném popisu.

Patti hovořila o tom, jak přišli na svůj nápadně podobný plesový vzhled. Chytře využila prodloužení vlasů, aby napodobila manželovy delší vlasy z té doby, aby napodobila jeho účes z roku 1988. Patti také odhalila překvapivý detail: přestože to vypadalo, že má na sobě stejnou šaty jako na starých a nových fotografiích, ve skutečnosti našla jiné, které byly velmi podobné jejím plesovým šatům.

Mnoho obdivovatelů, kteří si všimli pozoruhodné podobnosti mezi minulostí a současností, komentovalo příspěvek s uznáním a humorem. Komentáře jako „Doufám, že budu stárnout jako ona“ a „Má stejný účes“ vyjadřovaly uznání za jejich klasický vzhled. Jeden komentující nazval dvojici „doslova 80s Ken a Barbie“, zatímco jiný udělal vtipnou poznámku: „Brácho, opravdu se zavázal k tomu účesu.“

Podporovatelé chválili pár za jejich pozornost k detailům, říkali: „Oba jste dokonale zachytili výrazy obličeje“ a chválili jejich odhodlání přesně znovu prožít své plesové zážitky.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet