«Po bydlení v nevyhovujícím domě s myšmi se mladík stal miliardářskou celebritou a snil o koupi domu pro svou matku.»😍👏

Tento mladý muž vyrůstal jako normální teenager ve Stratfordu, Ontario, kde hrál sporty jako hokej a fotbal. Pochází z Londýna, Ontario. Jeho zájem o hraní na bicí byl podnícen, když navštívil kostel a sledoval tam bubeníky. „Hudbu jsem miloval, co si jen pamatuji. Poté jsem se naučil hrát na klavír, kytaru a trubku, zatímco jsem bral lekce bicích.

„Navzdory finančním obtížím byla chlapcova matka jeho největší podporovatelkou, když na YouTube zveřejňovala videa, na kterých zpíval soulové cover verze. Přestože si nemohla dovolit bubny, dala mu bubenické paličky, aby mohl hrát na podlahu. Ve 12 letech se zúčastnil místní talentové soutěže a s výkonem písně „So Sick“ od Ne-Yo obsadil druhé místo. Jeho matka zveřejnila záznam jeho vystoupení na YouTube, aby ostatní viděli, jak je odhodlaná rozvíjet jeho potenciál. Chlapcův osud se změnil, když jeho hudební talent rozkvetl.

V létě si vydělal téměř 3 000 dolarů z různých aktivit, včetně buskingu před divadlem Stratford a zpěvu popových písní při čištění zubů. Toto štěstí mu umožnilo realizovat své sny a dát své rodině jejich první dovolenou do Disneylandu.

Dítě, které bylo kdysi omezeno nedostatkem zdrojů, nyní může jít do restaurace a objednat si, aniž by se podívalo na jídelní lístek. Když se ohlédl zpět, Justin Bieber uznal, že měl šťastné dětství, i když neměl moc peněz. Nedostatek bohatství mu dal hluboký respekt k penězům.

Justinův dědeček Bruce Dale řekl, že Justin byl dobrý mladík, který si udělal jméno v populární hudbě dnes, navzdory svému talentu a neúnavné pracovní morálce. Když Scooter Braun, vycházející hvězda v hudebním průmyslu a promotér večírků v Atlantě, viděl videa Justina Biebera na YouTube, začal se o zpěváka a skladatele zajímat. Původně chtěl Braun vytvořit novou YouTube senzaci, ale zaujal ho Justinův neuvěřitelný pěvecký talent. Rozhodnutý najít Justina, sledoval videa buskingu, našel školy a neúnavně kontaktoval Justinovu matku Patti.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet