«Roztomilé a emotivní fotografie amerického podnikatele: 😲 Mark Zuckerberg zveřejnil na Facebooku fotky všech svých dcer!» ❤

Mark Zuckerberg, muž stojící za Facebookem, oslavil 14. května své 40. narozeniny. Jeho manželka Priscilla Chan ho překvapila malými replikami míst, kde během svého života žil a pracoval, aby tuto událost oslavila. Na sociálních sítích byly zveřejněny zřídka vídané fotografie Marka a Priscilliny tří dětí, Aurelie, Augusty a Maximy.

Zuckerberg jen zřídka sdílí fotografie svých dětí na sociálních sítích a když to udělá, obvykle používá emotikony k zakrytí tváří starších dcer.

Na fotografiích drží Priscilla novorozenou Aurelii a s láskou se dívá na svou rodinu, zatímco Augusta a Maxima, oblečené v bílém, zkoumají malé repliky míst, kde jejich otec žil. Na jedné velmi dojemné fotografii je Zuckerberg zobrazen ve své bývalé školce, kde začal studovat programování.

„Šťastný za svých prvních čtyřicet let!“ napsal Zuckerberg v popisku. „Priscilla mi uspořádala malou párty a vytvořila repliky míst, kde jsem dříve žil.“ Na dalším známém snímku je Bill Gates ve zmenšené replice Markova pokoje na Harvardské koleji, sedící na malé červené pohovce.

Mark Zuckerberg je dobře známý jako aktivní rodič, který investuje významné množství času do výchovy svých dětí. Zdůrazňuje, jak je důležité mít důvěru ve své děti. „Vyhněte se vnucování svých přesvědčení nebo pokusům diktovat, jak by měly žít. Místo toho uznejte jejich schopnosti a poskytněte jim povzbuzení a podporu pro jejich zájmy,“ radí.

Zuckerberg ještě více posílil svůj obraz ideálního otce v létě roku 2023, kdy vzal své dvě dcery na koncert Taylor Swift. Pomocí hashtagu „Život dívčího tatínka“ popsal zážitek na sociálních sítích.

Líbí se vám jeho rodina? Podělte se o svůj názor v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet