„Mořská panna opravdu existuje!😱 Jak teď vypadá dívka s vzácným „syndromem mořské panny“? 🤔

Děti s touto poruchou často mají anomálie ve vnitřních orgánech a rodí se se srostlýma nohama, které připomínají ocas mořské panny. Děti s tímto vzácným stavem obvykle mají špatnou prognózu a krátkou délku života.

Kvůli vážným zdravotním problémům lékaři předpokládali, že Shiloh nepřežije více než čtyři dny po narození. Přesto statečně podstoupila několik operací a překonala očekávání všech, když vedla aktivní život.

Navzdory své vážné nemoci zůstala Shiloh živá a společenská, účastnila se sportu, tance a plavání. Milovala nošení krásných, barevných šperků. Její mimořádná inteligence často překonávala její vrstevníky. Shiloh také milovala motýly; neustále je kreslila a zdobila svůj pokoj předměty s motivem motýlů.

Podle rodiny a přátel si Shiloh nikdy nestěžovala na svou nemoc. Spíše často říkala, že její stav jí nebrání v užívání si života.

Shiloh přežila většinu dětí se sirenomelií o deset let. Nakonec zemřela na zápal plic, který vyplynul z nachlazení. Lékaři se snažili, ale nedokázali ji zachránit.

Rodina, přátelé a další blízcí si pamatují Shiloh Pepin jako výjimečnou malou dívku s obrovským srdcem.

Co si myslíte o jejím vzhledu?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet