Ten moment, kdy 65 000 lidí zpívá „Bohemian Rhapsody“ v jednotném hlasu.

Zažijte elektrizující moment, kdy se 65 000 fanoušků spojí a zazpívá „Bohemian Rhapsody“ v dokonalé harmonii. Svědčte síle hudby, která spojuje dav v nezapomenutelném, mrazivém vystoupení. 🎤✨

Neuvěřitelně krásné!

Nic nespojuje lidi jako hudba, píše The Powerful Mind. Jedna jediná píseň může spojit srdce milionů, odstranit hranice mezi národy a lidmi.

Hudba je univerzální jazyk, který nevyžaduje překlad. To dokazuje moment zachycený na koncertě Green Day v Londýně. 65 000 fanoušků, aniž by čekali na muzikanty, začalo zpívat skladbu „Bohemian Rhapsody“ od Queen.

Prázdné pódium, obrovský stadion, dav tisíců lidí, hlasy, které se spojily dohromady. To bylo neuvěřitelné! Zpívali celou píseň! Ale ta trvá minimálně 6 minut! Na konci si dav sám zatleskal, tančil a bavil se, jako by právě poslouchal své oblíbené kapely. Členové Green Day sdíleli působivé video na YouTube.

Bylo zhlédnuto více než 18 milionkrát a pod ním bylo zanecháno asi 20 tisíc komentářů. Podle některých diváků takové působivé provedení světově známého hitu je přivedlo k slzám.

Zde jsou některé z recenzí, které najdete pod videem: „Dotýká se to duše, lidé, kteří se ani neznají, jsou spojeni hudbou.“ „Pokud 65 000 lidí zpívá vaši píseň na koncertě 27 let po vaší smrti, nejste jen zpěvák, jste legenda.“ „Freddie v nebi: Jsem pořád legenda, zlato.“ „Můj bratranec byl v tomto davu s přítelem. Přiznali, že to bylo neuvěřitelně krásné.“ „Queen je jediná kapela, která dokáže přimět dav zpívat, aniž by tam byla.“

Tady je tento působivý moment:

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet