😯 „Uprostřed zpráv o rozchodu se svým partnerem se Gisele Bündchen předvádí v odvážných plavkách!“ 🔥

Gisele Bündchen, slavná brazilská modelka, nedávno ve svých 43 letech ukázala své úžasné tělo v nejnovější kampani VAARA Studio. Bündchen pózovala pro brazilskou značku v rámci jarní a letní plážové kolekce. Fanoušci ocenili nejnovější focení a komentovali Bündchenin nádherný vzhled. Nicméně vzhledem k jejich nedávnému veřejnému nezviditelňování po dobu delší než měsíc, někteří spekulovali o stavu Bündchenina vztahu s jejím novým partnerem Joaquimem Valentem. Bündchen vypadala ohromně na jednom obrázku, kde měla jednodílné plavky se svůdnými bočními výřezy, které zdůrazňovaly její pas. 43letá modelka také nosila sportovní outfit, který zahrnoval overal a bundu.

Současný stav Bündchenina osobního života vzbudil zájem jejích fanoušků, zejména protože ona a Valente byli naposledy viděni spolu 23. dubna na Floridě. V upřímném rozhovoru pro The New York Times na začátku tohoto roku Bündchen adresovala podezření z nevěry svého bývalého manžela Toma Bradyho a potvrdila svůj nový vztah, který začal o rok dříve, v červnu 2023. Bündchen vyjádřila své znepokojení nad příběhy, které se šíří o jejím osobním životě. Také zdůraznila tendenci společnosti analyzovat a démonizovat ženy, které statečně opouštějí toxická manželství, a vykreslovat je jako nevěrné partnerky.

Modelka nekritizovala svůj osobní život, ale vyjádřila svou touhu jej udržet v soukromí. 46letý Brady a Bündchen se vzali v Santa Monice v roce 2009 po setkání v roce 2006. Ve stejném roce jejich sňatku měli syna, nyní 14letého Benjamina, a tři roky poté dceru, nyní 11letou Vivian. Kromě toho měl Bradyho 16letý syn John z předchozího manželství Bündchen jako svou nevlastní matku. V září 2022 pár veřejně oznámil svůj rozchod.

Ikona stylu hovořila o svém současném vztahu v rozhovoru a označila jej za vítanou změnu oproti svému předchozímu manželství. „Nikdy jsem nebyla ve vztahu s někým, kdo byl nejdříve jen kamarádem. Je to charakterizováno otevřeností a upřímností,“ řekla.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet