😳 „Výsledek faceliftu 58leté ženy překvapil všechny, a dokonce přemýšlela o aktualizaci svého pasu!“ ❤

Všichni jsou v šoku z nedávného faceliftu ženy, která po operaci vypadala na padesát osm, s komentáři typu „Vypadá na třicet!“ Tato úžasná proměna ukazuje, jaké pokroky kosmetická chirurgie dosáhla.

Video, které ukazuje Angelicinu proměnu, se stalo virálním a získalo téměř 300 000 lajků a 14 milionů zhlédnutí. Angelica, které bylo 58 let, šla za plastickým chirurgem Dr. Sandarou Nikolaevovou, aby se poradila, jak vypadat mladě a přirozeně. Její facelift byl neuvěřitelným úspěchem a lidé po celém světě byli ohromeni, jak mladě a obnoveně vypadá.

Dr. Nikolaeva uvedla, že mezi Angeliciny operace patřil facelift a kruhová blefaroplastika. Facelift zahrnoval liposukci brady a krku, platysmaplastiku a odstranění přebytečné kůže z obličeje a krku. Díky kruhové blefaroplastice byly její oči omlazeny a vypadaly mladistvěji.

Tyto různé operace změnily strukturu její tváře, odstranily hlavní známky stárnutí a vyhladily vrásky na bradě a nose. Očekává se, že operace bude mít dlouhotrvající výsledky, které pacientce zajistí harmonický a mladistvý vzhled po dobu nejméně deseti let. Výsledky byly představeny během pouhých dvou týdnů po zákroku. Chirurg uvedla, že i přes značný otok byly nové rysy na obličeji okamžitě patrné.

Většina komentářů k videu chválila výsledek: „Byla nádherná už předtím, ale teď se tolik změnila! Vypadá na třicet let. Musí si pořídit nový pas.“ „Vypadá na třicet!“ Další úžasné proměny od Dr. Nikolaevové zahrnují neuvěřitelnou regeneraci 49leté Ekateriny.

Jaký máte názor na tuto proměnu? Chtěli byste vyzkoušet stejný zákrok? Podělte se o svůj názor v komentářích!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet