„Na fotce v plavkách 37letá Lindsay Lohan předvedla svou štíhlou postavu.“ 😳😍

Herečka Lindsay Lohan, ve zralých 37 letech, si momentálně užívá poklidné dny na malebném řeckém ostrově Mykonos. Poté, co před rokem přivítala na svět svého prvního syna, Lohan nyní hrdě předvádí svou úchvatnou postavu a účastní se focení v elegantních plavkách. Na nejnovějších snímcích měla Lindsay na sobě stylový top a dvoudílné plavky, které zdůrazňovaly její dobře tónované nohy a pevné břicho. Vzhled doplnila slunečními brýlemi a nechala své typické zrzavé vlasy volně splývat.

Lindsay sdílela se svými fanoušky, že pobývá v luxusním hotelu Santa Marina, součástí resortu Luxury Collection v Mykonosu. I když Lohan pravděpodobně tráví dovolenou se svou rodinou – svým 10měsíčním synem Luayem a manželem Baderem Shammasem – na fotkách nebyli přítomni. „Po měsících tvrdé práce je úžasné být zpátky doma,“ napsala v popisku. „Miluji každý okamžik se svým malým, od pohodových procházek po koupání a společné večeře.“

V nedávném rozhovoru pro magazín Haste v březnu se hvězda filmu „Past na rodiče“ svěřila o své cestě k mateřství. „Je to zcela nový a významný druh lásky, který přesahuje veškerou představivost,“ řekla. Lohan také vyjádřila hrdost na své poporodní tělo a zdůraznila, že její prioritou nebylo rychle se vrátit do předtěhotenské formy, ale spíše se soustředit na blaho svého syna před fitness cíli.

„Celý můj střed byl na Luayovi, ne na cvičení,“ odhalila Lindsay. „Často je vyvíjen nepatřičný tlak na rychlý ‚návrat‘ po porodu. V každém případě věřte mi, že je v tom přirozená krása přijmout změny. Dejte si čas a prostor,“ radila ostatním novopečeným maminkám.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet