💔😭«Michael Madsen po tragédii svého syna stále hledá odpovědi. Jaký byl skutečný důvod?»😳

Postava Michaela Madsena ze Supply Mutts dostala od svého dítěte poslední zprávu, která říkala: „Zbožňuji tě, tati,“ a nic víc.

Podle jeho otce se 26letý Hudson Madsen, dítě nápadného hollywoodského herce, střelil do hlavy poté, co dokončil svou návštěvu jako seržant ozbrojených sil USA umístěný na Havaji.

Hvězda zařízení Slaughter Charge Madsen řekl LA Times: „Jsem ohromen, protože moje dítě, se kterým jsem právě mluvil před pár dny, řeklo, že je šťastné – můj poslední obsah od něj byl ‚Zbožňuji tě, tati. ‚“

„Neviděl jsem žádné známky utrpení. Je to tak otřesné. Pokračoval: „Snažím se tomu rozumět a pochopit, co se stalo.

Hudson, nejzkušenější dítě Madsena a jeho manželky DeAnny Madsenové, měl za adoptivního rodiče Quentina Tarantina. Další dva nejzkušenější děti byli bratři Luke a Kalvin. Madsen má se svou předchozí společnicí Jeannine Bisignano další dva chlapce, Christiana a Maxe.
V roce 2019 se oženil s Carlie, která na sociálních sítích zveřejnila zmocňující komentáře o jejich lásce. Carlieho účty na sociálních sítích odhalují, že pár, který nebyl schopen skutečně otěhotnět, zvažoval téměř provedení IVF.

Spravedlivý jeden týden někdy nedávno, zemřel 22. ledna 2022. Carlie zveřejnila na Instagramu selfie, na které je oblečená do léčebného centra, a doplnila ji zprávou, že jí byl nedávno evakuován nádor.

 

V příspěvku pokračuje: „Jen musím dovolit, aby se ozvalo mému úžasnému manželovi!“ Po celou dobu přípravy prokázal mimořádnou dávku trpělivosti. Nedávno jsem podstoupil operaci jednoho z mých prsů za účelem evakuace nádoru. Carlie pokračovala: „Nedávno jsme strávili asi sedm hodin v léčebném centru. Když jsem byl na operaci, šel do Targetu a sehnal mi kartu, květiny, útulný noční župan a mou oblíbenou sladkost! Byl také kolosální v podpoře mé rekonvalescence a já jsem mu nepředstavitelně vděčný.

O pár týdnů později zveřejnila na Twitteru sladkou fotku sebe a Hudsona s přímou zprávou: „Moc mi chybíš.“ Okolnosti Hudsonovy sebevraždy všechny zmátly.

Podle Madsena 64letý otec sdělil své potíže přibližně svou sebevraždou slovy: „Měl běžné životní problémy, které mají jednotlivci s účty, ale potřeboval rodinu. Byl obvykle ohromující, protože zvažoval svou budoucnost. Nevím, co se stalo mimo základnu.

Herec Once Upon a Time in Hollywood Madsen také odhalil, že navzdory své vnější spokojenosti jeho syn – který sloužil v Afghánistánu – bojoval s obavami o duševní pohodu. Výkonný umělec tvrdil, že protože si jeho dítě nechávalo své potíže pro sebe, přestal dostávat poradenství, když to potřeboval.

Madsen měl pocit, že „důstojníci, hodnost a záznamy byly ostudné“, a tak požádal armádu, aby se na to podívala. Ať je to jak chce, objevy vyšetřování jsou stále pod pokličkou.

Madsen, známý svou prací na krvavých komediích Quentina Tarantina, byl zajat v Malibu v domě, ze kterého byl odstraněn, měsíc poté, co Hudson spáchal sebevraždu. Madsen byl obviněn z neoprávněného vstupu a dostal záruky.

Výkonný umělec má za sebou kriminální minulost; TMZ uvádí, že byl obviněn z ohrožení dětí v roce 2012 a z DUI v roce 2019 po nehodě SUV.


Když výkonný umělec vstoupil do jeho domu a viděl, že jeho dospívající dítě užívá konopí, oba se pohádali. Podle TMZ se Madsen a jeho nezletilé dítě dostali do divoké hádky, a když přijela policie, viděli na chlapci různé rány. Podle zpráv vypadal Madsen opilý, když se o něj starali. Madsenův titul byl odhalen, ale ne titul dítěte.

Poté, co Hudson zemřel, rodina vydala vysvětlení, ve kterém řekla: „Jsme zničeni a přemoženi melancholií a mučením z Hudsonova neštěstí.“ Jeho památka a světlo bude žít dál v srdcích všech, kteří ho znali a zbožňovali.

Carlie zveřejňuje na Instagramu 23. ledna 2023 silné poselství úcty svému životnímu partnerovi, o kterém se s láskou zmiňuje jako o „Lumpovi“. Nemám ponětí, jak rok bez tebe uběhl. Muka je stále stejná jako toho dne. Každé ráno, když se probudím, a každý večer, někdy nedávno, když si jdu odpočinout, se moje úvahy neustále obracejí k tobě. Jak moc mi chybíš a jak moc mi bylo ublíženo, to jsou slova minulosti.

„V podstatě bych si přála, abyste si se mnou promluvil a řekl mi, co se ten den dělo,“ řekla. Omlouvám se, pokud jste přijali, že neexistuje jiný způsob, jak věci zvrátit. Omlouvám se, že nevidím vedlejší účinky a nemohu udělat víc. S výčitkou jsem tě zklamal. Prosím, vězte, že nikdy nejste vzdáleni od mých úvah nebo mé strany. Uzle, vážím si tě víc a moc mi chybíš.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet