„Byl to nejtlustší muž na světě, vážil více než 500 kg“: Jak vypadá o tři roky později?

Tento Mexičan získal celosvětovou slávu díky své neobvyklé váze, zapsané v Guinessově knize rekordů jako nejtěžší váha na planetě.

Juan se od dětství potýkal s problémy s váhou a každý rok neustále nabíral kila. V 17 letech vážil asi 200 kg a po tragické autonehodě se vážně zranil, byl upoután na lůžko a ještě více přibral.

 

Juan se ocitl izolovaný a potýkal se s hlubokou depresí, a tak se obrátil k jídlu, aby se uklidnil, což jeho stav ještě zhoršilo. Jeho příběh upoutal pozornost celého světa prostřednictvím internetu a způsobil, že jeho váha dosáhla ohromujících 550 kg.

Být tak silně obézní si vybral daň na jeho zdraví, což vedlo k cukrovce a srdečním problémům. Byl sestaven tým lékařů, aby zasáhl a zachránil mu život. Cesta léčby byla náročná a dlouhá.

Zpočátku mi řízená strava pomohla shodit 380 kilogramů. Následná operace žaludeční redukce v kombinaci s probíhajícími dietními změnami měla za následek ztrátu více než poloviny její hmotnosti.

Juan se zavázal žít aktivním životním stylem a zavázal se k úplnému uzdravení, čímž inspiruje ostatní, že i ty nejobtížnější výzvy lze překonat.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet