„Když mi bylo patnáct, moje matka mě prodala za 500 dolarů:😭 říká celebrita a odhaluje podrobnosti o svých raných letech, které ji donutily dospět mladší, než se očekávalo!“💔

Nedávno se Demi Moore podělila o svou bouřlivou historii, popisující, jak ji vliv její matky donutil do dospělosti ve věku 15 let. Se slzami v očích vyprávěla, jak ji její matka, která byla známá svým nadměrným pitím, vytáhla do klubů a navrhnout jí, aby využila své přitažlivosti k přilákání mužů.

Když mi bylo patnáct, moje matka zařídila muže ze sousední kavárny, aby se dostal do našeho domu. „Jednoho dne, když jsem se vrátila, byla jsem obklopena cizími lidmi,“ řekla nyní 61letá herečka a hlas se jí třásl vášní.

Moore nikdy nezapomněla na den, který viděla jako zásadní zlom ve svém životě.

Když jí bylo šestnáct, utekla se svým milencem hudebníkem, jen aby zjistila, že její další partner Ashton Kutcher ji zradil ve vztahu charakterizovaném zradou. Moore se ohlíží za svým manželstvím a s nostalgií vzpomíná na chvíle s Brucem Willisem.

Ale uprostřed svých útrap se Moore musí vypořádat s bolestí Willisovy demence. Moore byla zdrcena, když ji Willis během návštěvy špatně identifikoval a přinesl domů její drsnou pravdu.

 

 

Moore nachází útěchu v odpuštění, dokonce i tváří v tvář špatnému zacházení její matky.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet