„Když se bývalá manželka Sylvestra Stalloneho a její mladý manžel zúčastnili módní přehlídky, hrdě ukázali svou 5letou dceru!“😳

Šedesátiletá Brigitte Nielsen, známá především svým výkonem ve filmu Rocky, je šťastně vdaná za Mattii Dessi (45). Vychovávají spolu dceru Fridu. Jako člověk, který si cení soukromí, Nielsen chodí se svým manželem jen zřídka. Udělali však výjimku pro německou módní přehlídku.

S krátkými blond vlasy upravenými gelem pro elegantní dotek Nielsen vyzařovala eleganci. Vypadala úchvatně, lesklý lesk na rty přitahoval pozornost k jejímu líčení a měla na sobě černobílé košilové šaty s jemným páskem v pase. Její vzhled dokreslovala kožená kabelka a černé boty na nízkém podpatku. Dessi měla na sobě černé kalhoty, kožené boty a bílé tričko pro uvolněnější atmosféru.

Dvojice, usmívající se a vřele se objímající, předváděla svou lásku k sobě při pózování fotografům. Fanoušci obdivovali Nielsen, když věnovala svému manželovi něžný pohled.
Uživatelé sociálních sítí zdůrazňovali Nielsenův zářící pohled a Dessiino zjevné zbožňování, zatímco tleskali šťastnému manželství páru.

Pět manželství a pět dětí tvoří Nielsenovu manželskou historii. Pozoruhodně se během druhého manželství provdala na dva roky za Sylvestra Stallona.

Nyní je však se svým současným partnerem skutečně spokojená. Nielsen, tehdy 55letá, přijala rodičovství i přes své dřívější výhrady a porod proběhl dobře a skončil vaginálním porodem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet